Зменшіть свій податок на нерухомість у Нью-Йорку. Програма STAR

0

Загалом, держава чи штат допомагає людям, які купують житло, різноманітними програмами. Є програми для тих, хто планує придбати нерухомість вперше, а є й для тих, хто вже має житло. За нерухомість потрібно сплачувати податок, тож у цій статті я хочу розповісти про програму, яка зменшить плату за податок в штаті Нью-Йорк.

У 2012 році, коли ми купили свій перший будинок, ми були так переповнені емоціями і щастям, що ніхто навіть не думав, як би зекономити чи пошукати програми, які можуть надати знижки. Але сестра розповіла мені про STAR property tax relief, що значно зменшують податок на нерухомість, який треба платити кожного року.

Види STAR

Є два види програми:

Basic STAR – Базовий STAR

  • доступний для будинків, які є основним місцем проживання власника, а загальна сума річного доходу власника/власників і їхніх чоловіків і дружин складає менше ніж $500,000.
  • Базується на перших $30,000 повної вартості житла

Enhanced STAR – Покращений STAR

  • Забезпечує підвищену вигоду для будинків, які є основним місцем проживання літніх людей (віком від 65 років включно) з richnym доходом $86,000 чи менше.
  • Базується на перших $65,300 повної вартості будинку

Вигоди програми STAR стосуються тільки податків шкільних округів. Вони не стосуються податків на майно для інших територій, наприклад, для округу, малого або великого міста (хоча застосовуються спеціальні правила в п’яти найбільших містах держави: Нью-Йорк, Буффало, Рочестер, Йонкерс і Сіракузи).

Де можна податися на цю програму?

Щоб зареєструватися на цю програму, перейдіть за цим посиланням.

Дуже дякую Ніколасу (Ніку) Дубовичу за те, що він підказав мені написати про це. Адже ми живемо в США вже досить довгий час, тож деякі речі сприймаємо як належне й не розуміємо, що хтось може бути менш обізнаним в цьому.

Якщо ви знаєте про інші програми в Нью-Йорку чи іншому місці або штаті, напишіть у коментарях.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com