Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Кроки, які потрібно зробити перед тим, як шукати нерухомість в США

0

Після прибуття до Америки більшість українських іммігрантів вірить, що вони попрацюють тут рік або два, назбирають грошей і повернуться назад. Але, за статистикою, так роблять лише одиниці. Будувати майбутнє в цій країні тяжко, якщо ти не віриш, що будеш тут жити. Тож, раджу вирішити вже сьогодні, якщо ви цього ще не зробили. Але якщо ви вирішили залишитися тут, це чудово. Я хочу розповісти вам, як підготуватися до майбутнього краще, а саме – як купувати нерухомість.

Навіщо такий вступ? Люди, які планували повертатися і залишилися, нічого не робили для того, щоб побудувати платформу для майбутнього. А потім, в останню хвилину, вони схаменулися, захотіли щось зробити, але в них не вдалося, і вони розчарувалися. Але це нічого. Будувати ніколи не пізно.

То як краще підготуватися до купівлі житла в США?

Рахунок в банку і кредитка

Насамперед, відкрийте собі 2 банківські рахунки. Один – чековий, інший – ощадний. Навіть якщо у вас зараз немає так багато грошей, щоб відкладати їх, додавайте туди $25 щомісяця. Поки що сума не важлива. Головне – щоб був рахунок.

Відкрийте кредитну картку. Ось тут почитайте, як це краще зробити і як користуватися нею, щоб мати хорошу кредитну історію.

Комунальні платежі

Простежте, щоб платежі за газ, світло тощо надходили на ваше ім’я. Навіть якщо ви винаймаєте не всю квартиру, а тільки кімнату, попросіть, щоб вас записали в рахунок. У майбутньому, коли братимете кредит на житло, банк бачитиме, як ви сплачували комунальні послуги. До речі, робіть це вчасно.

Телефонний рахунок

Якщо ваш телефон обслуговує компанія, яка щомісяця надсилає вам рахунок, це також чудово. Головне, щоб там було ваше ім’я. Такий документ також буде перевагою під час отримання кредиту.

Податкові звіти

Вам потрібно мати 2 податкових звіти, щоб взяти кредит. Відповідно, з останнього звіту має бути зрозуміло, що ви заробляєте достатньо для того, щоб сплачувати кредит. Скільки? Усе залежить від суми кредиту. Але мій друг заробляв $14 за годину, а купив житло приблизно за $170,000. Головне – не робіть того, що вам буде хтось радити, не обходьте закон і не вдавайте, начебто у вас великі втрати за рік, щоб держава повернула більше податків з заробітної плати.

Заощадження

Заощаджуйте гроші та відкладайте їх на ощадний рахунок. На жаль, ви не можете мати на рахунку $1000, а потім, коли вам скажуть, що потрібно $20000 з першим внеском і документами, позичити у когось $19000 і покласти на свій рахунок. Це не зарахують, адже одразу виникнуть запитання, звідки ви взяли стільки грошей в останню хвилину.

Раджу мати рахунок і відкладати туди щонайменше 10% з кожної зарплати. Якщо ви заробляєте $600 на тиждень, то матимете $6240 вже за два роки на ощадному рахунку. Також рекомендую прочитати статтю «Заплатіть спочатку собі».

Ось такі кроки потрібно зробити, щоб збудувати собі платформу для майбутнього. Усе дуже просто, але ці дії вимагають дисципліни й терпіння, адже процес відбувається не місяць і навіть не два.

Leaderboard Ad

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com