Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

З 2014 року Immigrant porada приносить тисячам іммігрантів цінну інформацію для розвитку та досягнення успіху в США. Це - сотні статей, відео та інші корисні матеріали. Крім того, у нас є продукти та матеріали, які ми створили для детальнішого вивчення певної теми чи розвитку в бажаному напрямку. Ці продукти ми виставляємо в магазині на Immigrant porada.

Як почати працювати та заробляти в Інтернеті на Upwork

Цей курс про те, як знайти роботу в Інтернеті і почати працювати з дому або з будь-якої точки планети. На курсі ви навчитеся, як працює найбільша платформа для пошуку віддаленої роботи “Upwork”, як отримати там роботу і почати заробляти гроші через Інтернет.

7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Єдиний україномовний путівник по Нью-Йорку з детальним планом на 7 днів. Він акуратно і логічно спланований. З його допомогою людина може побачити за день більше, ніж деякі люди бачать у Нью-Йорку за 3 дні. Кожен день – унікальний і не пов’язаний із попереднім, тому можна використати свій порядок днів, а також пропустити деякі взагалі.

Базова англійська для новоприбулих

Ви отримаєте список із 50 найуживаніших фраз з перекладом, прикладами, поясненням, коли саме користуватися ними, і найголовніше – із записом Українськими буквами, як читати фразу, щоб вона звучала по-Англійськи. Також на додачу ви отримаєте документ який зможете роздрукувати і порізати на флешкардс, щоб мати ці фрази при собі, і в вільну хвилину їх повторювати або вчити.

Як купити свою першу нерухомість у США: процес від А до Я

Американська мрія – це те, заради чого до США приїхав кожний іммігрант. У всіх вона різна. У когось, це мрія бути вільним, у когось – забезпечити сім’ю. Інші шукають безлімітні бізнес можливості, а хтось фінансові переваги. Але є неписане правило про американську мрію. Це життя в спальному районі в приватному будиночку з білим парканчиком ...
Це книга від Іммігрант Порада написана її засновником Андрієм Бойчуком саме про те як здобути цю неписану Американську мрію і придбати вашу першу квартиру чи будинок в США.

Брошура для новоприбулих

Брошура для новоприбулих - це зручний путівник для новоприбулих іммігрантів, наповнений корисною інформацією та порадами від українців, які живуть тут давно. Вона безкоштовна - але потрібна допомога, щоб поширити її серед українців у всій Америці.

Курс адаптації в Америці

26-тижневий курс адаптації в Америці Курс складається з безцінної інформації, яка є фундаментом для успіху у цій країні. З його допомогою ви навчитеся: Як успішно знайти квартиру; Як вдало знайти роботу; Як мати дуже високу кредитну оцінку; Як економити на покупках у магазинах; Як остерігатися помилок; та багато іншого

Все про роботу в Америці

Це перша книга українською мовою для українських іммінгрантів в Америці. У ній в деталях йдеться про роботу для іммігрантів (нелегалів та легальних працівників). Також у книзі можна прочитати про те, як знайти роботу, дізнатися поради для тих, хто вже працює. Книга написана, щоб спростити вам життя. Вона - безкоштовна.

Якщо ви український виробник: чи то в Америці, чи в Україні, чи в іншій країні - і ви хочете розвинути свій продукт і вивести його на новий рівень за допомогою платформи Immigrant porada, натисніть, будь ласка, тут.