Наша місія - допомагати безцінною інформацією і ресурсами українським іммігрантам.

І це не просто слова.

Прочитайте нижче відгуки про Immigrant Porada та все, що ми створюємо на нашій платформі. Якщо Immigrant Porada або якийсь член команди вам у чомусь допомогли, будь ласка, залиште ваш відгук. Так ви допоможете довести людям, що ми не говоримо, а робимо.

Дуже дякую Андрію і всій команді Іпоради. Це дуже цінний ресурс для українців Америки та й не тільки. Навіть попри те, що Іпорада – досить “молодий” ресурс – тут все дуже гарно організовано, а ще дуже швидко і оперативно знаходять відповіді на мої питання, або коли я шукаю поради і тому чи іншому питанні. Також особисто Андрій надихнув і мене, і чоловіка для розвитку власної справи – то дуже важливо знайти таку людину, яка б додала того чарівного поштовку розвиватись і вдосконалюватись. Успіху вам, сподіваюсь з часом стати частинкою цього прекрасного проекту!
Тільки вперед і вгору!!!

Ivanka Drozda-Roberts

Андрію, дякуємо тобі за твою працю, вже декілька років в голові крутилось питання, чому інші нації якось допомагають своїм, як то зробити щось для наших українців і т.д., і т.п… Як можем, так допомагаєм з дружиною нашим землякам порадами, І ось, майже рік назад, зустріли тебе, організатора такого чудового ресурсу-порадника. Дійсно, як багато хто каже(пише) – все чітко, легко, лаконічно та доступно роз”яснено та описано. Дуууже багато цікавих та цінних статей та порад не тільки для новоприбулих емігрантів, а й для бувалих)).
Натхення тобі та подальших успіхів у всіх починаннях! 🙂

Volodymyr Levytskyi

Багато корисної інформації. Цікаво було дізнатися про страхування життя, про те , де можливо купувати відносно недоргі речі, сайти про роботу. Дуже дякую.

Любов

На питання:”Чи допомогла мені в чомусь Immigrant porada?” Відповім без сумніву:”Звичайно!!! І ще й як:)” Читаючи всі листи, які я отримувала( надіюсь попереду буду отримувати також:)я черпала стільки цінної і важливої для мене інформації!!! Надзвичайно вдячна ВАМ за це!
І вдячна Volodymyru Levytskomu I Oksani Kaskiv завдяки яким я дізналась про ВАС!
Успіхів ВАМ!!! І все більше і більше підписників!!!

Nataliia Ostashyn

Щиро дякую Андрієві і всім, хто з такою добротою і самовідданістю працюють над Immigrant Porada. Я захоплена Вами. Стільки інформативного,
корисного, безсумнівно достовірного (життєва перевірка особисто Андрієм чи практикою інших членів команди) матеріалу в статтях, що може
надихати та мотивувати також інших українців на влаштування своєї долі в еміграції. Статті подані чудовою українскою мовою і настільки цікаві та навіть професійні, що було б добре їх трохи пізніше оформити книгою.
Зараз в UK, але знаходжу для себе потрібну і цікаву інформацію в Immigrant Porada. Дякую.
Ваш проект стрімко розвивається. Бажаю Вам подальших успіхів.

Tayisiya

Immigrant Porada нереальний ресурс інформації. В кожній статті можна знайти корисну інформацію. Дуже дякую що ви є!

Iryna

Всем здравствуйте! Читаю все статьи в вашей группе, а также основателя Immigrant Porada Андрея . Почерпнула много полезной информации. В Америке я недавно, чуть больше года, поэтому мне все интересно ! Успехов в вашем добром деле, а мы будем ждать новых публикаций!

Irina Bogdanova

Всім привіт! Я завжди із задоволенням читаю всі статті на сайті, або які отримую електронною поштою. Це надзвичайно цікава і дуже корисна інформація. Особисто мені стали у нагоді поради щодо пенсійних пахунків та кредитних карток, сайти по роботі та онлайн магазини. Можливо все не перелічити. Дуже вдячна Андрієві та всім Порадівцям за допомогу та підтримку всім новоприбулим. Бо починати з нуля в чужій країні звичайно дуже важко. Натхнення та вдачі всім!!!

Тетяна

Immigrant porada для мене єдиний ресурс з достовірною та корисною інформацією, яка постійно поновлюється! Також, не менш важливим є той факт, що тебе “не закидають каменями”, за твою точку зору, або не знання для когось деяких елементарних речей, як дуже часто спостерігаю в інших укр групах в США. Як в Америці часто кажуть Highly Recomend!!!

Наталя

Я користувався інформацією сайта в якості туриста. І зараз я на Україні, але з цікавістю ознайомлююсь з новою ініормацією.Immigrant Porada порекомендував декільком друзям які перебувають в США. Дуже вдячний за Вашу роботу!

Volodymyr

Immigrant Porada дуже цінний ресурс де зібрано багато цікавої та корисної інформції. Дякую вам!

Ilona Kalacnik

Отличный ресурс и супер идея!!! Спасибо Вам за ваш труд!!!Главное продолжайте! Процветания Вам!!!

Наталья Войцеховская -Онищук

Immigrant Porada дає мені відчуття що я тут не одна, що про мене хтось піклується і дає цінні життєві настанови. Відчуття таке, що кожен отриманий мною лист написаний якимось близьким другом, від щирого серця, з великим бажанням допомогти і підримати. Ви молодці! Дякую Вам. Успіху і процвітання у всьому!

Іра Хорташко

Дякую Андрію за вашу роботу, за чудові статті, за українську мову, за просту подачу – як то кажуть “на хлопський розум”, тримайте в тому дусі, не зупиняйтеся, здійснення задуманого, надихайте мене та інших читачів!
Рекомендую всім хто вже прибув до США або тільки планує, зануритися у “сторінки” Immigrant Porada, тут ви знайдете багато відповідей, а також можете ставити свої запитання;)

Maryna Marynka

Мені подобається ваш сайт . Я із задоволенням читаю майже всі статті . Дякую вам за допомогу , бо іменно з вашою допомогою , я змогла трішки знизити мій податок на нерухомість.

Tetyana Prybyla

Пройшло вже близько півроку, як я в Америці і поступово певні речі стають мені зрозумілішими. Immigrant Porada для мене важливий та цікавий маячок, що поступово окреслює береги невідомого в Сполучених Штатах. Рекомендую людям, що запитують мене відносно життя в Америці, бо тут цілий клондайк інформації для тих, хто тільки збирається та новоприбулих!

Катерина Ткаченко

Дякую Андрію і всій команді immigrant Porada яка надає багато корисної інформації. Найкращий сайт з інформацією для імігрантів.
З багатьма новими людми я познайомився завдяки immigrant Porada які надали мені поради і допомогли рухатись далі. Приєднуйтесь до іmmigrant Porada. Діліться інформацією, досвідом .

Dima

Я взнаю багато корисної і цікавої інформації.Також дуже вдячна за цінні поради.

Олександра