Наша місія - допомагати безцінною інформацією і ресурсами українським іммігрантам.

І це не просто слова.

Прочитайте нижче відгуки про Immigrant Porada та все, що ми створюємо на нашій платформі. Якщо Immigrant Porada або якийсь член команди вам у чомусь допомогли, будь ласка, залиште ваш відгук. Так ви допоможете довести людям, що ми не говоримо, а робимо.

На питання:”Чи допомогла мені в чомусь Immigrant porada?” Відповім без сумніву:”Звичайно!!! І ще й як:)” Читаючи всі листи, які я отримувала( надіюсь попереду буду отримувати також:)я черпала стільки цінної і важливої для мене інформації!!! Надзвичайно вдячна ВАМ за це!
І вдячна Volodymyru Levytskomu I Oksani Kaskiv завдяки яким я дізналась про ВАС!
Успіхів ВАМ!!! І все більше і більше підписників!!!

Nataliia Ostashyn

Мені подобається ваш сайт . Я із задоволенням читаю майже всі статті . Дякую вам за допомогу , бо іменно з вашою допомогою , я змогла трішки знизити мій податок на нерухомість.

Tetyana Prybyla

Дякую Андрію і всій команді immigrant Porada яка надає багато корисної інформації. Найкращий сайт з інформацією для імігрантів.
З багатьма новими людми я познайомився завдяки immigrant Porada які надали мені поради і допомогли рухатись далі. Приєднуйтесь до іmmigrant Porada. Діліться інформацією, досвідом .

Dima

Immigrant Porada дуже цінний ресурс де зібрано багато цікавої та корисної інформції. Дякую вам!

Ilona Kalacnik

Дуже дякую Андрію і всій команді Іпоради. Це дуже цінний ресурс для українців Америки та й не тільки. Навіть попри те, що Іпорада – досить “молодий” ресурс – тут все дуже гарно організовано, а ще дуже швидко і оперативно знаходять відповіді на мої питання, або коли я шукаю поради і тому чи іншому питанні. Також особисто Андрій надихнув і мене, і чоловіка для розвитку власної справи – то дуже важливо знайти таку людину, яка б додала того чарівного поштовку розвиватись і вдосконалюватись. Успіху вам, сподіваюсь з часом стати частинкою цього прекрасного проекту!
Тільки вперед і вгору!!!

Ivanka Drozda-Roberts

Immigrant Porada дає мені відчуття що я тут не одна, що про мене хтось піклується і дає цінні життєві настанови. Відчуття таке, що кожен отриманий мною лист написаний якимось близьким другом, від щирого серця, з великим бажанням допомогти і підримати. Ви молодці! Дякую Вам. Успіху і процвітання у всьому!

Іра Хорташко

Андрію, дякуємо тобі за твою працю, вже декілька років в голові крутилось питання, чому інші нації якось допомагають своїм, як то зробити щось для наших українців і т.д., і т.п… Як можем, так допомагаєм з дружиною нашим землякам порадами, І ось, майже рік назад, зустріли тебе, організатора такого чудового ресурсу-порадника. Дійсно, як багато хто каже(пише) – все чітко, легко, лаконічно та доступно роз”яснено та описано. Дуууже багато цікавих та цінних статей та порад не тільки для новоприбулих емігрантів, а й для бувалих)).
Натхення тобі та подальших успіхів у всіх починаннях! 🙂

Volodymyr Levytskyi

Я взнаю багато корисної і цікавої інформації.Також дуже вдячна за цінні поради.

Олександра

Пройшло вже близько півроку, як я в Америці і поступово певні речі стають мені зрозумілішими. Immigrant Porada для мене важливий та цікавий маячок, що поступово окреслює береги невідомого в Сполучених Штатах. Рекомендую людям, що запитують мене відносно життя в Америці, бо тут цілий клондайк інформації для тих, хто тільки збирається та новоприбулих!

Катерина Ткаченко

Щиро дякую Андрієві і всім, хто з такою добротою і самовідданістю працюють над Immigrant Porada. Я захоплена Вами. Стільки інформативного,
корисного, безсумнівно достовірного (життєва перевірка особисто Андрієм чи практикою інших членів команди) матеріалу в статтях, що може
надихати та мотивувати також інших українців на влаштування своєї долі в еміграції. Статті подані чудовою українскою мовою і настільки цікаві та навіть професійні, що було б добре їх трохи пізніше оформити книгою.
Зараз в UK, але знаходжу для себе потрібну і цікаву інформацію в Immigrant Porada. Дякую.
Ваш проект стрімко розвивається. Бажаю Вам подальших успіхів.

Tayisiya

Immigrant porada для мене єдиний ресурс з достовірною та корисною інформацією, яка постійно поновлюється! Також, не менш важливим є той факт, що тебе “не закидають каменями”, за твою точку зору, або не знання для когось деяких елементарних речей, як дуже часто спостерігаю в інших укр групах в США. Як в Америці часто кажуть Highly Recomend!!!

Наталя

Immigrant Porada нереальний ресурс інформації. В кожній статті можна знайти корисну інформацію. Дуже дякую що ви є!

Iryna

Дякую Андрію за вашу роботу, за чудові статті, за українську мову, за просту подачу – як то кажуть “на хлопський розум”, тримайте в тому дусі, не зупиняйтеся, здійснення задуманого, надихайте мене та інших читачів!
Рекомендую всім хто вже прибув до США або тільки планує, зануритися у “сторінки” Immigrant Porada, тут ви знайдете багато відповідей, а також можете ставити свої запитання;)

Maryna Marynka

Отличный ресурс и супер идея!!! Спасибо Вам за ваш труд!!!Главное продолжайте! Процветания Вам!!!

Наталья Войцеховская -Онищук