Тимчасове житло в будь-якому місті США

0

Недавно отримав повідомлення на Facebook, чи я можу допомогти з житлом в Чикаго. Хмммм… у мене там немає знайомих і в самому Чикаго я ніколи не був. Як можна допомогти?

Так-от ось моя відповідь на питання людей, які планують переїхати в США і шукають тимчасове, надійне і безпечне житло на короткий період часу з планами на знаходження постійного в майбутньому.

Якщо ви плануєте переїхати в певне місто в Америці і у вас немає нікого, в кого б ви могли зупинитись, то я рекомендую отакий сайт:

www.ru.airbnb.com (російською мовою)

www.airbnb.com (англійською мовою)

Це сайт, де не тільки жителі Америки, але й ті, які живуть поза її межами здають в оренду квартиру, будинок або кімнату. Сервіс дуже надійний і безпечний, на відміну від всих інших. Як я знаю? Сам не раз здавав в оренду хату і сам знімав, коли було потрібно.

Чому я рекомендую саме його? По-перше, якщо ви зарезервували квартиру і заплатили – 100%, що будинок (квартира,кімната) ваша. По-друге, ціна значно нижча, ніж в готелі.

По-третє, у вашій наявності буде кухня, де можна приготувати собі сніданок/обід/вечерю і таким чином зекономити гроші, які б ви потратили в кафе чи ресторані. Дуже важливо звязатися з власником перед тим, як орендувати житло. Уточніть всі деталі, які вас можуть цікавити.

Ось деталі того, як це працює (російською мовою): https://ru.airbnb.com/help/getting-started/how-to-travel

Також є схожі веб-сайти з хорошим вибором за доступними цінами. За них я не можу дати 100% гарантію, бо ніколи не користувався їхніми послугами і знаю, що вони на другому місці після Airbnb:

Також є такі сервіси, за допомогою яких ви можете переночувати безплатно або за дуже низьку ціну.

  • www.couchsurfing.comце сайт, де можна познайомитись з гостинними людьми, які завжди раді знайомствам. У цих людей ви можете зупинитися на 1-2-3 дні або навіть довше залежно від попередньої домовленості. Ці послуги безкоштовні. Особисто я ніколи так не робив, але декілька моїх друзів не раз користувалися цією можливістю і добре відгукувалися про тих людей.
  • www.hostels.com – хостел (hostel) – це як гуртожиток для студентів. Там можна переночувати дуже дешево, але кімнату доведеться ділити з іншими. Цей варіант працює, коли немає ніякого іншого виходу і людям немає куди подітись.

    Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com