У Прагу з України дешево з Leo Express

0

До Східної Європи поступово доходить тенденція створення приватних залізничних та автобусних компаній. Наразі існує чудова можливість для українців, які подорожують до Чехії чи Словаччини, від компанії «Leo Express».

У жовтні 2015 року я нарашті вирішила здійснити давній план і поїхати на тиждень-два до Чехії. Переді мною виникла велика проблема: Чехія ніби близько, але зручних і доступних способів для добирання туди я не знала. Було два основні варіанти:

  1.       Авіапереліт (зручно, але дорого): від 220 євро туди і назад.
  2.       Автобус з Києва (23 години) або зі Львова (16 годин дороги).

Оскільки я терпіти не можу автобуси, то засмутилася, поки мій друг не скинув мені новину про нову компанію «Leo-Express», яка буквально на днях запускала цікавий варіант сполучення між Україною і Чехією.

Це поєднання автобуса з Ужгорода чи Мукачевого до Словаччини і поїзда до Праги. Оскільки я дуже люблю поїзди, то довго не думала перед тим, як спробувати цей варіант. Тепер можу звітувати про свій досвід:

ТУДИ

Близько 12-ої поїздом ми прибули до Ужгорода, там пообідали і прогулялися.

Близько 19-ої – автобус Ужгород-Кошіце з блискавичним проходженням кордону.

Близько 23-ої – поїзд з Кошіце до Праги. Хороший сервіс, різноманітна їжа, напої та додаткові послуги за помірну ціну.

НАЗАД

Близько 16ої – (цього разу я виїхала з Оломоуц у Чехії) поїзд до Кошіце.

Близько 23ої – коротка пересадка, автобус Кошіце-Ужгород, блискавичне проходження кордону.

Близько 3ої ранку – прибуття в Ужгород. (так, раненько, тож я ще добре виспалася у хостелі після дороги).

Погоджуюся, що цей варіант іноді не підійде вам по часу. Однак якщо ви любите менше часу проводити в автобусі і, взагалі, в дорозі (всього дорога назад зайняла в мене десь 11 годин), то розгляньте цей варіант. Як бонус можете скористатися можливістю відвідати гарне Ужгород чи Мукачево 😉

А особливо через його ціну – квиток «Ужгород – Прага» коштує 21-25 євро, що на сьогодні є найдешевшим варіантом.

Приємних подорожей!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.