Новий бізнес та дитячий журнал у США: Ukie Kids

0

У цій статті ви знайдете інтерв’ю з Юлією Шуст – засновницею українського журналу Ukie Kids в США для наших діток. До речі, говорю відкрито: я є партнером у цій новоствореній компанії. Юлія звернулася до Immigrant porada з пропозицією, і ми вирішили об’єднати свої сили, щоб наші дітки не забували українську мову за кордоном і також навчалися українською. Тож ось інтерв’ю з Юлею.

Юлю, звідки ви родом і де ви проживаєте?  

Половину свого життя я прожила на квітучому Закарпатті, у маленькому, але дуже затишному містечку під назвою Тячів, а потім переїхала до Києва. Довго працювала у міжнародній видавничій компанії. Коли набралася досвіду та хоробрості – заснувала свій бізнес, а потім переїхала до США. І саме зараз знаходжуся у сонячній Флориді.   

Юлю, звідки народилася ідея вашого бізнесу? І чому саме це заняття?

Я у видавничому бізнесі з 2009 року. Спочатку займалися виданням бізнес-каталогів, а потім якось балакали з колегами над новими ідеями, і я розповіла про свою давню думку, яка не покидала мене вже багато місяців – створення дитячого журналу. Одразу ж отримала підтримку зі сторони колег, вони, до речі, вже стали для мене родиною.

Тому ось так, у так званому “родинному колі”, у якому є і діти, і онуки, ми вирішили створювати дитячі журнали саме для них. Хотілося робити щось корисне, щось красиве, і щось таке, чим ми могли б пишатися.

У вас немає дітей, але ви займаєтесь таким специфічним бізнесом, спрямованим на дітей. Чому?

Насамперед, я створюю продукт саме для батьків та вчителів. Адже будь-які батьки хочуть, щоб їхня дитина була ерудована та ввічлива. А за допомогою цих журналів дитина не тільки вчиться, але ще й розважається.

У кожному номері журналу вона має змогу вивчити певну країну, її історію, культуру, традиції. Кожен текст супроводжується малюнками, щоб дитина мала краще уявлення. Ми розповідаємо про найцікавіші міста, які варто відвідати у цій країні, тож ця інформація буде цікавою великому загалу.

На сторінках журналу також йдеться про винаходи та тваринний світ цієї країни. А наприкінці, пропонується приготувати страву за простеньким традиційним рецептом. Поміж навчальними сторінками ми пропонуємо дитині відпочити і виконати цікаві завдання: пройти лабіринт, розфарбувати малюнок, прочитати комікс та багато іншого.  

А у журналі для дошкільнят ми знайомимо маленьких дослідників з навколишнім світом. Навчаємо їх етикету, любові, дружбі, супроводжуючи це красивими малюнками, віршами та казками.

Чим саме Ukie Kids відрізняється від інших українських журналів? Чим він особливий?

Наразі аналогів журналу Ukie Kids не існує. Він є унікальним, адже знайомить дітей з кожною окремою країною. Розповідає не тільки про історію цієї країни, але й про її найвидатніші місця, про винаходи, які були створені жителями цієї країни. Дитина із задоволенням вивчатиме предмет географії у школі, матиме початкові знання про найвідоміші країни світу, зможе вражати цікавинками своїх друзів: наприклад, розповідати хто винайшов велосипед чи чупа-чупс, або як запрацював Інтернет. А ще зможе знайти друзів за листуванням з різних країн. Такого немає в жодному журналі.

Чому ви розпочали працювати на американському ринку? Чи плануєте ви розвиватися на інші країни?

Ще будучи в Україні, я мала такі “наполеонівські” плани. Адже є так багато українських дітей у всьому світі, і так багато батьків, які шукають книги та журнали для своїх дітей саме українською мовою! Прикладом для мене є мої подруги, які живуть в США, та своїх народжених дітей вчать української мови.  Тому з переїздом до США, я майже одразу почала працювати у цьому напрямку.

У найближчих планах хотілося б розвивати цей продукт в Канаді, адже там величезна українська діаспора.

Що таке мерeжа живого листування? Яка ідея?

Мережа живого листування – це просто суперова ідея моєї колеги та близької подруги – Тетяни Човпун. Суть полягає у відновленні давньої традиції листування, адже це так актуально у теперішній “електронній” ері.

Згадайте, як приємно було у дитинстві отримати живого листа від друга. Школярі з США та України зможуть надсилати одне одному унікальні листівки. Їх можна вирізати з обкладинки журналів. Кожна листівка має унікальний дизайн. Для участі у мережі дитині потрібно зареєструватися на нашому сайті. Комп’ютер видасть їй адресу майбутнього друга, який так само зареєстрований у мережі. Після цього потрібно заповнити листівку, надіслати та очікувати відповіді. Таким чином дитина зможе завести декількох друзів за листуванням.

Який наступний рівень вашої компанії?

Наступний рівень – популяризувати журнал серед україномовного населення США. Запустити проект у Канаді. А потім, можливо, навіть створити англомовну версію журналу.

Яка фінальна ціль компанії?

З народженням дитини батьки починають купувати книги, журнали, розмальовки. Я сама пам’ятаю, як своє дитинство читала певні журнали. Для мене вони були зразковими. Так само я мрію, щоб мої журнали стали для когось невід’ємною частиною дитинства. Це моя найголовніша ціль.

Як з тобою можуть зв’язатися читачі Immigrant porada або як можна дізнатися більше про Ukie Kids?

Зв’язатися зі мною або дізнатися більше про наш проект можна на сайті www.ukiekids.com, тут ми презентуємо нові журнали, а також ведемо сторінку для батьків: поради психологів, вправи для розвитку дітей та багато цікавого!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com