7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Єдиний україномовний путівник по Нью-Йорку з детальним планом на 7 днів. Він акуратно і логічно спланований. З його допомогою людина може побачити за день більше, ніж деякі люди бачать у Нью-Йорку за 3 дні. Кожен день – унікальний і не пов’язаний із попереднім, тому можна використати свій порядок днів, а також пропустити деякі взагалі.  

Чи хотіли би ви відвідати Нью-Йорк, побачити якомога більше цікавих, захопливих місць і при цьому уникнути будь-якого стресу, пов’язаного з невідомим містом чи країною?

Вдало спланована подорож є запорукою яскравих вражень і чудово проведеного часу. А також це гарантія того, що ви побачите саме те, що хотіли б, за той час, який маєте.

За останні 12 років я зустрічався в Нью-Йорку з багатьма туристами і помічав не раз, що за 3 дні вони бачили менше, ніж можна було встигнути за 1. До того ж, усі ці 3 дні були сповнені поспіхом і головним болем. Я розумію, як це буває. Адже подорожуючи, я собі теж завжди уявляю, як буде класно, як я встигну все, а врешті-решт – самий лише стрес. Чи то одне місце далеко від іншого, чи то незрозуміло, як кудись дістатись, де поїсти, де перепочити, і так далі. Ще у 2009 році я почав планувати подорожі наперед. І після того задоволений кожною своєю мандрівкою!

Я довго думав, як можна спростити життя туристам з іншої країни або штату, які хочуть подивитися Нью-Йорк. Бо за 12 років свого улюбленого хобі - дослідження цього міста, я знаю всі його лазівки, усі входи та виходи. Хоча слово «всі» тут завелике, адже місто постійно змінюється й оновлюється. Тож я вирішив створити 6-денний план подорожі по Нью-Йорку, щоб ви змогли побачити його красу, уникнути головного болю з плануванням і просто насолоджуватися містом.

У цьому путівнику ви знайдете:

  • 7 днів з детальним планом на кожен день, що й за чим відвідати;
  • Можливість змінювати та оновлювати план;
  • Карта в PDF форматі;
  • Карта у форматі Google map.

Чому краще з подорожувати в Нью-Йорку з цим путівником, ніж без нього?

  • Він збереже вам час і гроші. Просто скориставшись порадами в путівнику, ви зекономите більше ніж $200 під час подорожі.
  • Тільки за один день зможете побачити те, що іншим за 2-3 дні не вдається відвідати.

Якщо ви ще не вирішили, чи це те, що вам потрібно, натисніть на синю кнопку нижче і ви отримаєте план на один повний день з деталями про відвідання найцікавіших і найпопулярніших місць у Нью-Йорку. Цей план містить карту, список місць, поради про те, чого остерігатися, та іншу корисну інформацію. Усе коротко, ясно та практично. За допомогою цього плану ви зекономите час, гроші, і за один день зможете побачити те, що іншим за 2-3 дні не вдається відвідати.