Українське телебачення онлайн в США

0

Деякі люди, які приїжджають з України в США чи якусь іншу країну, хочуть мати свої рідні канали на телевізорі: 1+1, ICTV тощо. Якщо ви хочете зробити це через кабельне телебачення, це коштуватиме близько $30-40 за 3-4 канали.

При цьому ви не зможете підключити більше каналів, бо їх немає. А і ще, забув сказати, що це російські канали. Ще одне: вам треба замовити базовий пакет з базовими каналами, щоб підключити російські канали, тобто загалом, виходить  $60-80 за місяць, плюс податок  $5-10. Тож як самі бачите, набігає така немаленька сума.

Десь рік тому мої батьки переїхали і я підключив їм онлайн телебачення. Це був експеримент, але він вийшов дуже вдалим. Десь близько 190 російських, українських та інших каналів за $4.99 на місяць. Вау. Економія близько $60-80 на місяць.

Як підключити Інтернет до вашого телевізора? Можна через DVD плеєр, Apple TV або просто підключіть ваш ноутбук до телевізора. Я в деталях опишу нижче, що до чого підключати.

Сервіс-провайдер називається BestRUssianTv (посилання працює тільки в США). Є багато інших компаній, які роблять те ж саме, але ні мої знайомі, ні я ніколи іншим не користувалися, тому не можу нічого порадити.

Я перераховую всі варіанти, як підключити від найдешевшого до найдорожчого.

1. Ноутбук до телевізора – близько $5-30.

а. якщо у вас в телевізорі і в комп’ютері є HDMI вхід, просто потрібно купити HDMI кабель. Kабель, який вам потрібно купити, – High-Speed HDMI Cable.

б. якщо у вас в комп’ютері є HDMI, а в телевізорі немає, то потрібно купити два шнури і один перехідник. Ось список:

2. DVD player до телевізора (близько $65-80)

Плеєр – це, напевно, найкращий варіант, бо він перетворює будь-який телевізор у SMART і там додається дуже багато функцій, такі як: дивитися фільми з флешки, заходити в Інтернет тощо. Щоб підключити плеєр до телевізора, потрібен DVD плеєр i HDMI шнур – High-Speed HDMI Cable. Ось інструкція з налаштування BestRUssianTv на вашому DVD player (натисніть тут).

3. Apple TV до телевізора – близько $50-80 (треба мати iphone, ipad abo macbook). Просто увімкніть BestRUssianTv на iphone, ipad abo macbook і перенесіть картинку на Apple TV.

Ось інструкція з налаштування BestRUssianTv на вашому Apple TV (натисніть тут).

Якщо у вас виникнуть якісь технічні питання, ви завжди можете зателефонувати в BestRUssianTv (+1.855.278.8870), вони вам розкажуть в деталях, як все правильно підключити.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com