Unsubscribe! – Відпишіться!

0

Якщо ви бажаєте використовувати вашу електронну пошту ефективніше, відпишіться від усіх непотрібних розсилок. Деколи ці розсилки можуть займати до 50% ваших вхідних листів.

Внизу кожного листа, від якого ви хочете відписатися, має бути посилання або кнопка «відписатися». Або навіть простіше: виділіть цей е-мейл і натисніть на кнопку «Спам».

Тож якщо десь на 50% будете отримувати менше е-мейлів, то стільки ж часу будете економити.
Також можете використати цей сайт, щоби відписатися від розсилок https://unroll.me/:

Ось, будь ласка, крок за кроком, як це можна зробити:

1. Зайдіть на сайт https://unroll.me/.

2. Натисніть на Get Started.

unrollme-1-iporada

3. Введіть вашу адресу електронної пошти і натисніть Continue.

unrollme-2-iporada

4. Дозвольте вашому провайдеру надати доступ до програми:
unrollme-3-iporada

5. Почалося сканування вашої електронної пошти. Все, від чого можна відписатися, зараз вам покажуть.

unrollme-4-iporada

6. Тепер ви бачите список сайтів, на які ви підписані І у вас є два варіанти: відписатися або залишити підписку, щоб вам і надалі приходили листи від цієї розсилки.

unrollme-5-iporada

7. Зверху показано підсумок про те, від скількох розсилок ви відписалися. Натисніть Continue, якщо ви закінчили.unrollme-6-iporada

8. Врешті-решт ви побачите підсумок. unrollme-7-iporada

Також створіть фільтри на певні листи. Наприклад, сповіщення Facebook, Vkontakte чи Однокласники. Скажіть відверто: чи потрібні вам ці листи в поштовій скриньці? Скоріше всього, ні. Тож створіть спеціальну папку, наприклад, «соціальні мережі». Створіть фільтр і всі листи будуть автоматично перенесені в цю папку.

Це знову допоможе зменшити кількість е-мейлів, які з’являтимуть перед вами щодня у вхідних.

До речі, фільтри – це чудовий інструмент. Ви так зможете дуже гарно налаштувати свою скриньку та автоматичний режим. Вище згаданий метод – це лише один з методів, як використовувати фільтри.

Бажаєте ще в десятки рази зекономити часпри перевірці електронної пошти? Читайте про ефективний метод, який я застосовую, тут.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com