Усе про Імміграцію та Документи на Immigrant porada

0

Імміграція та документи – це те, що хвилює будь-кого, хто збирається виїжджати в США чи вже приїхав в Америку і хоче залишитися на довго. Тому у цій статті ми зібрали усе, що є на сайті Immigrant porada, про імміграцію і документи. Це статті, відеоінтерв’ю, детальні інструкції у форматі “how to”. Сподіваємося, що допоможемо вам, спростимо ці процеси і ви досягнете успіху.

Документи

Запрошення та туристична віза в США – Оксана Бандрівська

До вашої уваги інтерв’ю з українкою, імміграційним адвокатом Оксаною Бандрівською. Ми говоримо на дуже популярну тему: туристична віза в США.

Імміграція

Як знайти і вибрати імміграційного адвоката?

Здебільшого, якщо ви виїхали у США за Green card рано чи пізно ви зіткнетеся з ситуацією, коли вам потрібна буде допомога чи консультація імміграційного адвоката.

Green Card

Як безкоштовно взяти участь в розіграші Грінкарти (Green card)?

Саме це питання найчастіше ставлять люди: а як же ж взяти участь в розіграші greencard? Як би складно це не звучало, сам процес дуже простий і не вимагає багато інформації. У цій статті я хочу детально описати, як взяти участь в розіграші greencard і що означає кожне поле.

Продається Green Card. Дешево!

Хочете придбати Green card? У нас зараз є кілька на продаж. Green card – це документ, який дозволяє вам легально іммігрувати у США. Приблизно вона коштує…

Як отримати Green card для дитини (0-18 місяців)?

Наталя Зеленська написала нам історію про свою сім’ю, щоб поділитися досвідом для тих, хто хоче оформити Green card для маленької дитини.

Як перевірити статус розіграшу Green Card (Грінкарти)?

Якщо ви подавалися чи будете подаватися на розіграш Green Card, читайте у нашій статті, як можна перевірити, чи ви виграли.

Громадянство США

Коли можна подавати документи на громадянство США?

“Я приїхав в Америку 2 роки тому по Грінкарті, коли я зможу подавати документи на громадянство США?” Відповідь швидка: “Через 2 роки і 9 місяців”…

Як податися на громадянство США. Усе від А до Я в деталях. 1 з 4

Це – перша з серії статей про те, як отримати громадянство США. У цій статті детально йдеться про подавання заявки – application – на громадянство.

Як податися на громадянство США. Стаття 2 з 4 – Відбитки пальців

Це друга частина серії статей про отримання американського громадянства. Буде йтися про те, як можна здати відбитки пальців на громадянство США.

Як податися на американське громадянство. Стаття 3 з 4 – Інтерв’ю

Це третя частина серії статей про отримання громадянства США. У цій статті я розповім про те, як я проходив інтерв’ю та тест на американське громадянство.

Як податися на американське громадянство. Стаття 4 з 4 – Присяга

Це фінальна стаття з серії статей про отримання громадянства США. Я розповім про те, що таке присяга на громадянство США, і детально опишу мій досвід.

За скільки часу можна отримати американське громадянство?

Про те, як отримати американське громадянство, ми описали на Immigrant porada дуже детально. А скільки часу займає процес отримання громадянства? Усім, кому це цікаво, опишу всі часові деталі цього процесу.Як отримати американський паспорт? Процес від А до Я

Отримали американське громадянство? Вітаю! Тепер ви готові до наступного етапу, який відкриє вам двері в майже усі країни світу. Це американський паспорт. І у цій статті я детально розповім, як подати документи на паспорт США.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.