Усі варіанти переїзду з міста в місто по всьому світу

0

Іноді щоб знайти оптимальний варіант переїзду, доводиться не одну годину посидіти в Інтернеті, щоб порівняти всі розклади та ціни. Як заощадити свій час і зробити це швидко? Спробуйте сайт rome2rio!

Я часто планую поїздки і завжди починаю планування з сайту Rome2rio. Наприклад, якщо ви плануєте подорожувати зі Львова у Краків. Вибираємо ці міста на сайті (можна для початку без дати).

Як бачите, ви маєте відразу всі варіанти усіма можливими видами транспорту (окрім, хіба що, велосипеда).

Якщо також додати дати поїздки, система майже точно визначить для вас ціну, щоб ви могли все порівняти.

Можливо, такий спосіб не є остаточним, і вам доведеться ще повибирати між різними рейсами, однак ви маєте змогу побачити загальну картину і приблизну різницю у цінах, що немало допоможе вам не заплутатися і зробити правильний вибір.

Щасливої дороги!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.