Весна в Чикаго

0

Нарешті до нас завітала довгоочікувана весна. Примхлива та прекрасна, легко змінюючи холод на спеку, вона крокує нашими вуличками, змінюючи все на своєму шляху.

Весна в Чикаго цього року вперше завітала на початку лютого, а потім, зніяковівши, віддала свої права зимі, вкривши снігами чиказькі вулиці в середині березня…

Весна в Чикаго – мінлива, різна та все одно незмінно прекрасна.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Художник, (живописець-монументаліст за фахом, але в житті доводилось займатися різними видами мистецтва). Останнім часом я живу в Сполучених Штатах, в моїх руках є камера, то ж я маю нагоду поділитись своїми відео спостереженнями про Америку, зокрема Чикаго. Спостерігаю та занотовую життя в новій для мене країні та хотіла би, щоб мій досвід та враження стали також для когось цікавими та корисними .