Гостьова віза у США за $8000

0

Ця стаття про те, як українські компанії та спритні люди заробляють на людському щасті. Правильно це чи ні, я оцінювати не можу, але хочу з вами поділитися інформацією про те, як можна «купити» не гарантовану гостьову візу у США.

Літак Нью-Йорк−Київ, я щойно прокинувся у своєму кріслі після нічного перельоту, і якраз вдруге подавали їжу. Я взявся їсти й почав розмову з людиною, що сиділа поруч. Ми розговорилися про те, як потрапили в Америку. Людина, яка сиділа біля мене, розповіла, що потрапила за гостьовою візою і за стандартним планом має намір протягом 10 років їздити туди-сюди кожні 6 місяців. До речі, про те, скільки можна залишатися в США з гостьовою візою, читайте тут.

Я б не був собою, якби не запитав, яким чином ця людина отримала візу. Вона сказала, що не за запрошенням, а просто так. Але мені цього достатньо не було. Виявляється, є якась людина чи фірма, яку оформлює гостьові візи. Тобто? Готує документи до посольства. Що ж вони роблять? Реєструють тебе в посольстві, вигадують історію, штампують на твоєму паспорті багато віз, ніби ти об’їздив усю Європу: Грецію, Рим, Францію, Німеччину тощо. Звучить цікаво. Як вони це штампують, я зовсім не знаю.І скільки ж цей сервіс коштує? $8000. Чесно, я ледь не впав з літака. Стало легше, коли людина сказала, що не всі гроші треба платити одразу. Даєш завдаток $1000, і якщо не відкриваєш візу, то більше нічого й не винен. Тобто, втрачаєш лише $1000, що теж немаленькі гроші, але не такі захмарні, бо печатки й підготовчий етап займають чимало часу. Особливо якщо вони нелегальні (зрозуміло, що махінація дорожче коштує). Але якщо тобі таки відкривають візу, треба доплатити $7000. Пощастить – плати, не пощастить – не плати.

Навіщо я це все пишу? Щоб ви знали і щоб були обережні. Теоретично, тут нема жодного криміналу, окрім штампів інших країн. Але решта легально. Хтось надає комусь сервіс за узгоджену ціну. Суто бізнес-відносини. До речі, зареєструватися в посольство на співбесіду ви можете безкоштовно, але туристичні фірми беруть від $100 за анкету.

Ось таким чином можна купити гостьову візу у США за $8000. Чи вона того варта? Це спірне питання, тож якщо вас все-таки цікавить відповідь, залиште питання у нашій групі на Facebook.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com