Все про бізнес в США на Immigrant porada

0

США – це одна з передових країн у бізнесі, це чудова платформа для натхнення і розвитку своєї справи. Проте іноді (особливо на початку) створення бізнесу в США може викликати чимало проблем і питань.

На Immigrant porada ми намагаємося вирішити ваші проблеми і питання, тож підготували серію статей про безнес, які допоможуть як початківцям у бізнесі в США, так і в інших країнах.

Інтернет для бізнесу в США

Як створити сайт для вашого бізнесу. Усе від А до Я

Багато людей цікавляться: а як створити сайт? Скільки це займе часу і грошей? У цій статті детально описані всі варіанти, випробувані на власному досвіді.

Чому список розсилки (mailing list) важливий для вашого бізнесу?

У цій статті я детально розповім, що таке mailing list і чому він необхідний для вашого бізнесу, як повітря. Це річ, з якою ви будете незалежними.

Де продати ручну роботу або твори мистецтва?

Дізнайтеся про Etsy – це онлайн платформу для створення індивідуальних магазинів на сайті, де ви можете продати те, що самостійно створили.4 веб-сайти, де можна продати речі в Америці

Ви створили і випустили товар? Чи може, хочете продати щось зі своїх речей або просто перепродати? Є 4 ідеальні веб-сайти, де ви можете це зробити.

Як найняти віртуального асистента для бізнесу в США: крок за кроком

Що можна зробити, щоб позбутися “синдрому супергероя бізнесмена”? У статті я розповім, як найняти віртуального асистента, і як це полегшить вам життя.

Чи вигідно купляти курси для створення бізнесу в США?

Уявіть, що ви вже кілька років у бізнесі, і вам є чим поділитися з іншими людьми про те, що потрібно робити, а чого краще уникати. Зараз я розповім кілька історій з власного життя, які допоможуть вам зрозуміти, що й до чого.

Продуктивність і мотивація в бізнесі

Синдром супергероя: 4 типові помилки у бізнесі

У цій статті я хочу перерахувати типові помилки бізнесмена-початківця. Це не вигадані проблеми, все це відбувалося зі мною, з моїми друзями і знайомими, у яких є власна справа.

Переваги роботи на когось для власного бізнесу

Дізнайтеся у цій статті, яку цінність для вас може мати робота на когось, як бачити в такій роботі переваги і як позитивно це вплине на ваш бізнес.

Книжки, які потрібно прочитати бізнесмену в США

Найкраще навчитися бізнесу можна, якщо використовувати ресурси людей, які вже досягли успіху. У цій статті я розповім про такі книжки для бізнесу й про те, як вони змінили моє життя та мій бізнес.

Порівняння бізнесів або як загнати себе в глухий кут

Якою б геніальною не була ваша ідея для бізнесу, хтось вже це робить. Ця стаття про типову помилку порівняння бізнесу і про те, як сам її припускався.

Profit first – книга, яка змінила бізнес

Якщо бізнес не приносить очікуваних прибутків або якщо у вас немає ніякої фінансової освіти, прочитайте «Profit first» про те, як керувати грошима у бізнесі.

Інструменти для бізнесу в США

Список інструментів і приладів для вашого бізнесу в США

У цій статті я, спираючись на власний досвід і досвід друзів-бізнесменів, дам вам список необхідних складників вашого бізнесу. Я зроблю цю статтю «живою»: викреслюватиму інформацію про інструменти, що застаріли, і додаватиму якісь нові корисні поради.

Контракт для бізнесу в США

У цій статті ми розповімо про контракт для бізнесу та основні документи й базові речі, які потрібно мати, коли ви створюєте бізнес з партнером.

Комп’ютерні програми для вашого бізнесу в СШАЯкий би бізнес ви не створювали чи не мали, є програми для бізнесу, які допоможуть вам керувати своєю справою і розвивати її.

Інтерв’ю про бізнес в США

9000+ позитивних відгуків від клієнтів. Успішний бізнес українки в США.

У цій статті-інтерв’ю ви дізнаєтеся про успішну українку, яка розпочала свій бізнес на Etsy як хобі, а зараз має замовлень більше, ніж можна зробити товару.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.