Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Все про фінанси на Iporada

0

На Immigrant porada вийшло більше ніж тридцять статей про фінанси. Загалом ми намагалися покрити теми податків, кредитів, банківської системи, збережень та персональних фінансів. Ми і надалі будемо додавати статті на сайт і пропонувати нашу базу дану, щоб допомогти вам зрозуміти ті чи інші системи, практики чи поняття.

Нижче усі статті поділено по головних категоріях з невеличким описом біля кожної статті. Закликаємо вас поділитися цією сторінкою з іншими українцями, повірте, кожен знайде тут знайде, інформацію, що допоможе сьогодні або в майбутньому.


Податки


Кредити


Пенсія


Персональні фінанси


Банки


Збереження

Маєте додаткові питання або не знайшли щось про фінанси, що ви хотіли знати? Напишіть нам, будь ласка, на abocyhuk@iporada.com або залишіть коментар про те, що вас цікавить.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com