Все про нерухомість в США на Iporada

0

Ось і настав останній день лютого, і наші статті про нерухомість підійшли до кінця, але як і будь-яка хороша книга чи хороший урок, програма чи кіно, треба підсумувати, про що ми говорили цього місяця.

Загалом, було заплановано 2 великі категорії: “Як купити житло” і “Як зняти в оренду”. Деякі статті, може, були коротенькі, але важливі. А деякі насичені багатою і розширеною інформацією.

Я не буду перераховувати всі статті, оскільки їх можна знайти в категорії Житло. Але я коротенько опишу ті статті, які на мою думку, є найважливішими.

Крім того, це не кінець теми нерухомості. Ми будемо додавати інші посилання на корисні статті, які стосуються цієї теми.


Купівля житла

Нібито здавалося, що потрібні тільки гроші, щоби купити житло. Але не тут то було. Є крім грошей багато кроків і нюансів, які дуже важливі. Ось ці статті нижче детально описують, як і що робити, чого остерігатися.

  • План для купівлі житла в США
    Вам набридло платити за оренду, жити з кимось у квартирі, хочете мати своє? Ваш варіант – купівля нерухомості. Як зробити це в Америці? Розкажу-покажу крок за кроком.

Оренда житла

У вас є два варіанти: купити або знімати в оренду. Я не думаю, що хтось житиме на вулиці. Житло – це основа, яка кожному з нас потрібна. Але в Америці дуже добре розвинені закони про оренду, які працюють на вашу користь і проти вас, якщо ви робите щось не те. Детальніше про це – в цих статях.

  • Як знайти квартиру для оренди в Нью-Йорку?
    Чарівної форми, по якій можна зняти в оренду хорошу і недорогу квартиру, не існує. Але в цій статті я хочу розповісти про ресурси, які спрямують вас у правильному напрямі при пошуках житла.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com