Все про роботу в США на Iporada

0
Сьогодні останній день місяця статей про роботу на Immigrant porada. Лютий буде присвячено темі нерухомості (купівлі та оренди в США). Ми намагалися надати вам якомога більше корисної інформації та порад про роботу.

Усі статті написано на власному досвіді або на досвіді близьких людей. Інакше кажучи, це перевірена інформація. Але як ви самі знаєте, про все розказати неможливо, тож тепер все у ваших руках: ставте питання, діліться своїми знаннями та помилками в коментарях до статей, щоб допомогти сотням іммігрантів або людям, які планують іммігрувати.

Нижче ви знайдете підсумок статей на тему роботи на Iporada. Якщо ви пропустили хоча б одну статтю, почитайте – можливо, ця інформація змінить ваше життя чи кар’єру? І не забувайте, ми молодий сайт, тому нам потрібна ваша підтримка і поширення наших матеріалів в соціальних мережах, серед друзів і людей, яким може знадобитись ця інформація.

Пропонуємо вам повний список статей в тематичних групах.


Робота для нелегалів

Декому з вас довелося потрапити в цю країну нелегально і залишитися жити. Як би це слово не звучало голосно і образливо, але ви нічого не втрачаєте, будучи нелегалом, окрім шансу повернутися додому. Ось декілька слів про нелегалів в Нью-Йорку:


Пошук роботи

Для людей, які живуть в Америці вже досить тривалий час, дуже легко і просто зорієнтуватися, де шукати роботу і куди подавати резюме, щоб з вами зв’язалися. Але для людини, яка прибула не так давно в США та змінює свій вид діяльності з blue-collar на white-collar ці ресурси будуть дуже важливими.


Поради для здобуття роботи

Знайти роботу – це тільки півсправи. Чому? Треба її ще здобути. Я не думаю, що ви будете єдиним кандидатом на цю роботу. А якщо й один, то подумайте, що може бути з цією роботою не так, що інші не підходять. Тож пропонуємо кілька методів, які допомагають здобути вам роботу:


Робота з гнучким графіком

Хіба це чудово – робота чи підробіток з гнучким графіком? Хто би такого не хотів? У цих статтях пропонуємо роботи, на яких можна працювати у ваш особистий графік.


Робота в Інтернеті

З сучасними технологіями ви можете працювати і заробляти гроші, не виходячи з дому. Схоже на казку? Можливо, але сьогодні ця казка – реальність. Зараз багато людей заробляють через Інтернет, працюючи на когось.

  • Робота в Інтернеті
    Чому робота в Інтернеті є настільки привабливою? І які перешкоди заважають людям працювати в Інтернеті?
  • Чому фрілансерам слід обрати Fiverr?
    Робота з Fiverr може стати дуже простою і приємною, якщо ви будете дотримуватись простих правил і зробите все можливе, щоб стати найкращим.
  • Пасивний дохід для фотографів та ілюстраторів
    Якщо ви – фотограф чи ілюстратор, уявіть на мить: сидите собі вдома, займаєтеся, чим хочеться, i заробляєте гроші пасивно. Казка? Ні, з сучасними технологіями це вже давно не казка.

Методи розвитку на роботі

Яким би професіоналом ви не були, завжди є шлях для розвитку і вдосконалення.

Якщо ви ще не підписані на тижневу розсилку, не зволікайте, щоб отримувати важливу інформацію щотижня.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com