Вступ до теми “Сім’я та особисте життя в США”

0

Робота, житло, фінанси… А як щодо того, щоб пожити? Пожити для себе чи для сім’ї? Як щодо здоров’я і відпочинку? Стоп-стоп. Рим не будували за день. Ми поступово покриваємо всі теми, які цікавлять людей в Америці.

І цього місяця ми дісталися до сім’ї та особистого життя в США. У цій категорії ми говоритимемо на такі теми:

  • Діти
  • Медицинa
  • Спорт
  • Розваги
  • Шопінг

Останнім часом багато людей питають про медичну страховку. Чесно кажучи, нічого не знаю на цю тему, хоча моєю метою буде розібратися, оскільки бачу, що це актуально для вас.

Розваги – це також один з важливих аспектів життя іммігранта. Ми не приїхали рабами тут бути, а без відпочинку не буде продуктивної роботи. На собі переконувався неодноразово, тож повірте на слово, а якщо ні, то попрацюйте без вихідних – і ви зрозумієте. Тож розкажемо, де можна проводити час або що робити.

Шопінг. Ой, хто його не любить. Якщо говорити про фізичні магазини, то я їх якраз не дуже люблю. А от онлайн магазини я, як і більшість людей, обожнюю. Тож розкажемо вам, де краще купувати і як можна зекономити чи виграти на ціні.

Сім’я. Ні-ні, ми не будемо писати про те, які у вас мають бути взаємини або як ви маєте розмовляти зі своїми дітками 🙂 Усі статті буде спрямовано на те, що б допомогло вам організувати і спростити своє життя, щоб у вас було більше часу на проведення часу разом. Це прості речі, але дуже важливі і life changing.

Діти. Ахххх… Як дехто х вас вже знає, у мене в листопаді народилася донечка – перша дитинка. Тож якщо у вас немає ще діток, але ви плануєте, то ми напишемо статтю “Що очікувати, коли очікуєш№. І також я відповім на улюблене питання чоловіків: “А скільки дитина обходиться?” – тобто чи це вас обтяжує життя.

Здоров’я та спорт. Мало не забув. Щоб вас менше була потрібна страховка, потрібно слідкувати за своїм здоров’ям і підтримувати фізичну форму. Тож і на цю тему напишемо кілька статей.

Про все це і про багато іншого читайте на Immigrant porada цього місяця. І завжди пам’ятайте: ви можете написати нам з питанням, темою і навіть якщо хочете самі підготувати статтю чи зняти відео – будемо раді вас опублікувати на Iporada. Крім того, будьте активними в розділі коментарів під кожною статтею, щоб допомагати і іншим, і собі.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

 

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com