Вимкніть е-мейл та соціальні мережі на відпочинку

0

Мій 26-ий День народження. Сонячний день, і ми з дружиною пливемо на кораблі. Погода тепла, віє приємний вітерець. За спиною – панорама Сан-Франциско, попереду – острів і в’язниця Алькатрас. Важко уявити, що можна бути щасливішим, ніж зараз, у цю мить на кораблі з коханою людиною в місці, де завжди мріяв побувати. Але постійно надходять смс. І кожне повідомлення – це наче занурення в ополонку з крижаною водою. Повернення до реальності.

Повідомлення надійшло від одного з моїх клієнтів, який був дуже розлючений, адже в його будинку були негаразди з трубами. Тоді я ще мав м’який характер і дуже переймався через такі випадки. Той день був не зовсім зіпсований, але мені знадобилося кілька годин, щоб забути про це.

Такий самий випадок стався зі мною, коли ми з дружиною були в медовому місяці після весілля. Те ж саме. Мій бізнес-партнер надіслав е-мейл з поганими новинами, а мені забракло розуму їх почитати саме на відпочинку.

До чого це все? Е-мейли, смс, телефони, дзвінки та соціальні мережі – це те, що за секунду може зіпсувати ваш день чи навіть усі вихідні. Я рекомендую вам не перевіряти цього на власному досвіді, а просто повірити на слово.

Але через сучасну звичку користуватися мобільними телефонами дуже важко бути без нього. Тож як можна не перевіряти е-мейли, смс та інші сповіщення, не вимикаючи телефон? Можете вимкнути всі візуальні та звукові сповіщення або видалити всі додатки з телефону. Додати додатки назад на телефон займе кілька хвилин. A на самому пристрої ввімкніть airplaine mode.Повірте, відмовитися від телефону не так легко, як здається, адже він став невід’ємною частиною нашого життя. Але саме тому це й чудово – побути без зв’язку як у старі-добрі часи, коли ще не було мобільних телефонів.

А які у вас методи, системи чи табу під час відпочинку?


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com