​Випробувальний термін для водійських прав в Америці

7

Кожного дня щось новеньке. Сьогодні дізнався таку цікаву річ. Виявляється, що якщо ви недавно здавали на права в Нью-Йорку (можливо, в інших штатах теж є щось подібне), в вас є 6 місяців випробувального терміну.

Ну звичайно, ніхто нікому цього не кажу, але десь в документах, які ви підписували, таке написано. Це стосується випадку, якщо ви протягом 6 місяців отримаєте штраф за будь-яку їзду. Уточню, що штраф повинен бути тільки за їзду. Якщо ви припаркувалися не в призначеному для цього місці, це не враховують.

Так-от, якщо вам дали штраф за їзду, то права заберуть на 2 місяці. Тож якщо ви тільки здали на права і ще не пройшло 6 місяців, будьте уважні на дорозі!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com

7 коментарів

 1. Avatar

  На скільки я знаю то стосується тільки нових водіїв. Тобто якщо в тебе є укр права то тебе то не стосується.

  • Avatar

   Макс, так ти вірно відмітив, це тільки стосується нових водіїв. Живучу тут біля 10 років я цього не знав покі знайогомо не позбавили прав. А на рахунок Українських і переоформлення я незнаю але людина в якої це сталося мала права з України.

   • Avatar

    Я особисто і кілька моїх товаришів переоформлювали права з українських на американські в НДж то навіть не потрібно здавати водіння ( мені трошки не повезло мусів здавати водіння, як на якого службовця попадеш) і отримуєш справжні права. Більше того в MVC сказали що вони зараховують мій стаж з України хоча я слабо в то вірю)Але то Нью-Джерсі, Нью Йорк то зовсім друга історія))

    • Avatar

     Дуже крута інформація. Я цього не знав. Дуже дякую. Буду мати на увазі. Якщо колись буде бажання/можливість напиши про це і виставимо на сайт. Думаю багатьом це пригодится.

     • Avatar

      Ок, без проблем, в мене до речі була довга історія з тими правами так шо є що сказати) При нагоді попробую написати хоча в мене не особливо багато журналістського стажу))

   • Avatar

    І на скільки я знаю в НЙ ті випробувальні права вертикальні! А не горизонтальні як справжні.

Leave A Reply

four + eighteen =