​Випробувальний термін для водійських прав в Америці

0

Кожного дня щось новеньке. Сьогодні дізнався таку цікаву річ. Виявляється, що якщо ви недавно здавали на права в Нью-Йорку (можливо, в інших штатах теж є щось подібне), в вас є 6 місяців випробувального терміну.

Ну звичайно, ніхто нікому цього не кажу, але десь в документах, які ви підписували, таке написано. Це стосується випадку, якщо ви протягом 6 місяців отримаєте штраф за будь-яку їзду. Уточню, що штраф повинен бути тільки за їзду. Якщо ви припаркувалися не в призначеному для цього місці, це не враховують.

Так-от, якщо вам дали штраф за їзду, то права заберуть на 2 місяці. Тож якщо ви тільки здали на права і ще не пройшло 6 місяців, будьте уважні на дорозі!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com