Водоспади Watkins Glen у Нью-Йорку

0

Привіт! Думаю, багато хто чув про водоспади Watkins Glen, що в Нью-Йорку. 19 водоспадів і 832 сходинки в загальному на території Watkins Glen State Park. Так, дуже великий, виснажливий, але вартий того. Раджу одягатися зручно та бажано комфортне, темного кольору взуття, оскільки там скрізь калюжі.

Парк був куплений штатом Нью-Йорк у 1906 році. В ньому є спеціально відведені місця для кемпінгу, столи для пікніка, дитяча площадка та навіть басейн. Там можна ловити рибу, полювати та просто гарно провести день. Хоча парк відкритий круглий рік, не все доступно в один і той же час. Тому детальніше читайте тут: http://nyfalls.com/waterfalls/watkins-glen/

Вхід безкоштовний, лише платите за паркування $8.
Адреса: 1009 N Franklin St, Watkins Glen, NY 14891
Насолоджуйтеся!
Водоспади Watkins Glen Водоспади Watkins Glen Водоспади Watkins Glen Водоспади Watkins Glen Водоспади Watkins Glen


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Родом з Тернопільщини, жила в Чернівцях. Дуже люблю читати, колись писала вірші. Волонтер та учасник проекту Razom for Ukraine.