Чому ви хочете вивчити англійську мову?

0

Чи ставили ви колись собі запитання, чому ви хочете вивчити англійську мову? Навіщо вам її знати? Що вона вам дасть? Що саме ви хочете вивчити? Граматику? Письмо? Говоріння? Читання?

Впевнений, що лише одиниці хочуть вивчити англійську, щоб грамотно писати чи правильно розставляти коми й артиклі. Більшість людей має на меті дещо інше, й англійська їм допоможе досягнути своєї цілі. Іммігранти вчать англійську, щоб знайти кращу роботу. Може бути і якась інша мета в житті, до якої наближає знання англійської мови.

Повернуся до запитання. Чому ви хочете знати англійську? Відповідь має бути чітка і зрозуміла для вас самих.

Особисто мені завжди важко було вчити цю мову. Я хотів, але не було потреби. Я вірив, як і багато інших іммігрантів, що англійська – це шлях до кращого життя в Америці.

Скажу відверто, що досягати бажаного в Америці легше зі знанням мови. Але це не означає, що вона ‘має бути ідеальною. Можна знати її й на базовому рівні. Зізнаюся, хоч мені й дуже соромно, що моя англійська досі ламана. І я тут вже 12 років. Чому все так? Чи хочу я знати її ідеально? Так, але це не мій пріоритет. Мій рівень знань достатній для мого стилю життя. І якщо буде потреба, я її вивчу. Як бачите, навіть у моєму попередньому реченні йдеться не про звичайне вивчення англійської, а про щось більше й важливіше, а мова – тільки навичка, яка допоможе мені цього досягти.

Уявіть, що ви чудовий лікар. Скажімо, стоматолог. Як думаєте, чи важливо буде вашим пацієнтам, знаєте ви англійську чи ні? Людину, яка сидить у кріслі, турбує тільки ваша компетентність у лікуванні.  

Англійська – навичка, яка допоможе вам або зробить життя простішим. Але це не те, що можна мати просто так.

Наведу приклад. Багато хто хоче вивчати комп’ютерні програми Photoshop, Illustrator, Autocad, Word, Excel тощо. Але здаються тільки ті, хто хоче просто їх вивчити. Це важко, тому більшість опускає руки. Залишаються лише люди, яким потрібно щось зробити за допомогою цієї програми. Тобто з них є ціль з бажаним результатом і час на виконання.

Тож нехай вашою метою не буде просто знання англійської. Бо це неможливо. Чому? Ціль – це те, що можна виміряти, і те, що має дедлайн. Вивчити англійську – це не ціль. А от запам’ятати 150 нових фраз – це вже ціль. Прослухати курс – теж.

Тож поставте собі запитання, чому ви хочете вивчити англійську, і дайте на нього чітку відповідь перед тим, як витрачати гроші.

Якщо ви не знаєте, на який саме онлайн-курс записатися, подивіться ось це відео, де я розказую про курс Espreso English.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com