Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Wish list – список бажань

0

А ви б хотіли, щоб на кожне ваше свято, День народження, іменини тощо вам дарували саме те, що ви хочете, чи те, що вам дійсно потрібно?

У наш час люди замість подарунків на день народження несуть гроші. Ну це універсально через те, що людина може купити собі те, що захоче. Особисто я раніше ніколи за подаровані гроші не купив, те що мені хотілосяЗавжди є потрібніші речі, на які потрібні гроші.

А рідні і близькі люди переважно дарують подарунки. І ці подарунки базуються на тому, що вони думають, нам потрібно. І те, що вони думають нам потрібно, і що реально треба – це можуть бути дві різні речі.

Тому десь 2 роки тому ми з дружиною створили так званий wish list – список бажань. Це excel документ на Google drive, в який ми додаємо все, що забажаємо, з матеріальних речей чи сервісів. Цей список нереально спростив нам життя. По-перше, це зекономило нам час.

По-друге, кожний подарунок став нереально приємним сюрпризом. Чому? Бо тобі з 20 речей дарують одну і ти не знаєш яку. На один мій День народження мої батьки попросили дружину поділитися моїм списком бажань з ними. І мені подарували те, що я хотів. Було круто і дуже приємно.

Приклад іммігрант поради wish list

Iporada-Wish-List

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MOz1p64s8hHddfMU0jyyQ_iey5xzinPUYi-NFAyQeoA/edit?usp=sharing

Тож якщо вам подобається ця концепція, спробуйте і дайте знати про ваші враження 😉


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com