Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Співпраця з Андрієм Бойчуком
засновником Іммігрант Порада

Хіба не було б круто, якби все йшло, як по маслу, на початку чи під час розвитку нової справи? Хіба не було б чудово, якби справа надихала вас щодня прокидатися, вставати і братися за неї? Хіба не круто було б, якби ви насолоджувалися не тільки досягненням цілі, а й самим процесом: від початку до кінця?

Бо ця справа - це більш ніж справа, це стиль життя, те, що надихає рухатися вперед.

Чесно кажучи, у мене таке в голові кожного разу, коли я розпочинаю будь-яку справу. Усе уявляю собі ідеальним і бажаю, щоб так воно і було. Хоча з власного досвіду знаю, що не все буде йти так гладко, як би хотілося, і кожна справа, бізнес чи проект йшли не так, як мріялося. А був створений не один проект і не один бізнес. І ця боротьба не була легкою. Кожного ранку я не хотів прокидатися, щоб братися за ці проблеми і робити одне й те саме знову і знов. За всі ці роки я набив не одну ґулю на лобі і зробив безліч помилок.

Але я ніколи не здавався, а кожен раз був уроком.

Прочитавши багато книжок і навчившись від лідерів у моїх сферах діяльності, таких як Пeт Флін, Браян Трeйсі, Брeндон Буршар та інші, я зрозумів, що найголовніше - це мати команду і працювати з людьми, які там, де ти хочеш бути

Після того, як я зрозумів таку просту істину, я почав звертатися за консультацією до людей, які працюють у сферах, які мені треба вдосконалити. Деякі консультації були безкоштовними, а деякі коштували $6000 за декілька тижнів. Але суть у тому, що я не просто піднявся на наступний рівень, я злетів.

Бути відповідальним за результат і за власні дії – це важко, а от знайти виправдання дуже легко.


На цій сторінці я пропоную свою допомогу вам. Бо я знаю, наскільки важлива та година розмови або наставництво від чужої людини, яка спеціалізується в тій сфері. Я досі користуюся послугами і дружніми порадами від людей у сфері, де мені треба підтягнутися. Тож читайте нижче, чим саме я можу вам допомогти і як ми можемо співпрацювати.

Хто я такий?

Мене звати Андрій Бойчук, я засновник Immigrant Porada та декількох бізнесів з нерухомості. В Інтернет-сфері працюю з 2014 року, в основному фокусуюся на маркетингу. Саморозвитком, лідерством та бізнесом почав займатися у 2008 році, коли були переломні моменти в житті. До речі, якщо мало про мене знаєте або вперше дізнались про моє існування, рекомендую прочитати сторінку Про Засновника. Там ви дізнаєтеся всі деталі про мене і зрозумієте, чому я спеціалізуюся на трьох сферах, про які йдеться нижче.

Я спеціалізуюся на трьох сферах
Нижче ви знайде список галузей, з якими я можу вам
допомогти на початковому етапі або
якщо ви хочете вийти на новий рівень.

ЛІДЕРСТВО

 • Вплив
 • Як бути лідером, а не босом
 • Як бути впевненим(ою) в собі
 • Як бути хорошим працівником, якого цінують
 • Як бути чудовим чоловіком

БІЗНЕС В США ТА ОНЛАЙН

 • Email-маркетинг
 • Blogging 
 • Тестування бізнес-ідеї
 • Business Research - дослідження щодо бізнесу
 • Outsourcing - Аутсорсинг
 • Побудова команди 
 • Систематизація бізнесу
 • Direct Mail
 • Cold Calling

ОСОБИСТИЙ РОЗВИТОК

 • Планування життя
 • Постановка цілей
 • Продуктивність
 • Тайм-менеджмент
 • Звички

Є два шляхи того, як ми можемо співпрацювати

Це може бути 1-годинна консультація по телефону чи через Skype з попереднім опитуванням про те, чому саме ви потребуєте допомоги. Це може бути також довготривале менторство.

Найдешевша консультація, яку я отримав і яка мені допомогла, коштувала $149 за годину, а найдешевше менторство - $6000 на місяць. Я не знаю ваш фінансовий рівень, але для мене тоді теж фінансово і морально не було легко, це були великі гроші. Тож ціни за консультацію та менторство зі мною 100% побудовані на вартості моєї години, яка складає $58.

1

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Розгляд вашого запитання або запитань та надання повної відповіді і
необхідних ресурсів, того,
куди рухатися, і який
наступний крок зробити.

Після оплати протягом 48 годин
ви отримаєте форму, яку треба заповнити: вказати день і годину,
яка зручна для співбесіди.

2

МЕНТОРСТВО

Менторство - це довготривала співпраця, що передбачає тижневі зустрічі протягом декількох місяців. Я допомагатиму вам просувати найважливіші справи, триматиму вас відповідальними за свої дії, щоб наблизити вас до основної мети.

Після оплати протягом 48 годин
ви отримаєте форму, яку треба
заповнити: вказати день і годину,
яка зручна для співбесіди.

Проблеми з оплатою або маєте додаткові запитання? Натисніть тут

Який наступний крок?
Усе залежить від вас. Наскільки вам потрібна допомога і яка саме. Виберіть вгорі один із варіантів, який найбільше вам підходить. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете надіслати їх сюди.

Також особисто Андрій надихнув і мене, і чоловіка для розвитку власної справи - то дуже важливо знайти таку людину, яка б додала того чарівного поштовху розвиватись і вдосконалюватись.

Ivanka Roberts

Якщо у вас є своя організація чи бізнес, який складається з більш ніж 10 людей і ви бажаєте підвищити кваліфікацію своїх працівників у одній із сфер, у якій я спеціалізуюся, я проводжу групові тренінги з індивідуальним підходом до вашої компанії. Також я можу виступити з промовою на певну тему. Натисніть тут, щоб зв’язатися зі мною.