Як дешево полікувати зуби в Нью-Йорку?

0

Америка славиться дорогими лікарями і адвокатами. Це одні з найдорожчих сервісів у Штатах. Медичну страховку неважко отримати чи купити, проте вона не містить послуг дантиста. Це окрема страховка. І в мене на роботі її не було, а $5000 на стоматолога не дуже хотілося витрачати, тож я почав щось шукати.

Знайшов я громадський стоматологічний офіс (якщо чесно, не я знайшов, а моя дружина), де за візит платиш $15. Ну і як нормальна людина я, звісно, в голові перекрутив усі варіанти: наскільки там надійно і чи взагалі ця людина вміє лікувати зуби.

$15 за візит до дантиста?! Та це взагалі не гроші, якщо мінімум за пломбу беруть $200 і вище. До речі, під візитом до лікаря я маю на увазі все, що треба зробити з одним зубом (вирвати чи полікувати).

Мій досвід візиту до державного стоматолога

Аж на четвертий візит там мені почали лікувати зуби, бо на першому сканували, на другому була діагностика і визначення проблемних зубів, на третій – чистка і вже на четвертий почали з лікування першого зуба.

Так я вже полікував 3 зуби і як піддослідний кролик, що завжди пробує щось нове, можу легко сказати, що громадські лікарі не дуже відрізняються від приватних, що, звісно ж, коштують значно дорожче.

Техніка вся новесенька і сучасна (повірте, знаю, бо до стоматолога, як на свято, ходжу). Дантисти хоча й молоді, але професійні. Коротше кажучи, я задоволений. Тож якщо у вас немає грошей або ви не хочете витрачати сотні на ці послуги, ідіть у відділ у вашому районі і лікуйте там.

Що для цього потрібно?

 1. Знайти відділ, що знаходиться в Нью-Йорку найближче до місця, де ви мешкаєте.
 2. Призначити зустріч.
 3. Принести з собою такі документи:
  • Документ, який підтверджує, де ви живете. Це може бути рахунок за телефон, кабельне, газ, світло тощо.
  • Копію двох останніх чеків з роботи.
  • ID або водійські права.

Список усіх лікарень, де надають цю послугу:

 • Brooklyn
  Coney Island
  2601 Ocean Parkway
  Brooklyn, New York 11235
  (718) 616-3000
 • Queens
  Queens Hospital
  82-68 164th Street
  Jamaica, New York 11432
  (718) 883-3000
 • Manhattan
  Bellevue
  462 First Avenue
  New York, New York 10016
  (212) 562-5555

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com