Як можна економити на страховці на машину в Америці?

0

А ви хотіли б платити менше, ніж ви платите за страховку за машину? Хто б не хотів. Як я нещодавно дізнався, я буду економити близько $125 на рік на страховці, якщо зроблю деякі перераховані нижче речі. Це мене дуже зацікавило. Можливо, зацікавить і вас?

1. State requirements

Якщо ви берете односторонню страховку на машину, ви берете найменше страховку, яку пропонує вам страхова компанія. Це супер. Але виявляється, вони вам насправді не пропонують найнижчу версію страховки. Вони пропонують вам те, що їм вигідно.

Ок, а як знизити вашу страховку і платню за нею до мінімуму? Без страховки ви не можете їздити в Америці, тож варіант не мати страховки відпадає.

Наступний варіант – це мінімальні характеристики страховки, які вимагає штат. Просто зателефонуйте в страхову компанію і попросіть поміняти вашу страховку на мінімальну, state required insurance. Особисто мені це зекономило близько $60 на рік.

2. Візьміть defensive driving course.

Це курс, який триває біля 5 годин і який вам треба прослухати. Ні, жодних тестів після того не потрібно проходити. Просто приходите, дивитеся годинне відео або інструктор вам пояснює, як це погано пити за кермом і говорити по телефону.

Сам курс коштує $40-50. Економія на рік особисто для мене складає $65. А якщо враховувати, що проходження цього курсу дійсне 3 роки, то за перший рік ви економите $15-25, а далі $65 на рік.

Якщо б я платив $200-300 за страховку за місяць, то економія була б незначна: $125 на рік – це $12.5 на місяць. Але я плачу за страховку в Нью-Йорку $68 мінус економія – це $55.5. Різниця значна. Тож якщо ви платите за страховку більше, ваша річна економія також може бути більша.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com