Як вдало зняти квартиру через Аігbnb

0

Airbnb – це чудовий ресурс, якщо вам потрібно зняти житло на короткий термін для подорожі чи поїздки у справах. Цей сайт тепер містить багато оголошень від людей по всьому світу, тож не дивно, що іноді не достатньо ретельно вибрана кімната чи квартира можуть вас розчарувати. На що треба звертати увагу при резервації на Airbnb? Про це сьогодні моя стаття для Immigrant Porada.

Airbnb – це сервіс в Інтернеті, на якому ви можете зняти кімнату, квартиру чи будинок на короткий час від справжніх власників. Перевага Airbnb в тому, що там оформлення квартир, зазвичай, дуже домашнє, “як для себе”, а ціни набагато нижчі від пропозицій агентств і готелів.

Дізнайтеся більше про Airbnb, а також про те, як там зареєструватися у статті Андрія Тимчасове житло в будь-якому місті США.

Я знімала на Airbnb різноманітні варіанти:

  • кімнату за кордоном на кілька днів
  • квартиру за кордоном на кілька днів
  • квартиру у Києві на кілька тижнів
  • будинок за кордоном на кілька місяців

Мушу сказати, що не дуже позитивний досвід у мене був лише з кімнатою у Єревані. Чому? Тому що її ми зняли у господині без відгуків. Кімната була без вікон, а у будинку було дуже багато людей, а ще більше котів і собак…

Отже,

Порада №1

Як із Каучсерфінгом (про поради для вдалого Couchsurfing читайте тут) звертайте увагу на відгуки про господаря та його квартири чи кімнати. 

Airbnb працює так, що тільки ті люди, які дійсно побували в хаті і заплатили за неї, можуть залишити відгук. Тому всі вони, зазвичай, реальні і щирі. Прочитавши відгук, подумайте: чи хотіли б ви отримати такий самий досвід?

Порада №2

Якщо для вас важливе щось конкретне в квартирі або ви не знайшли інформації про щось в описі, не бронюйте квартиру! (при бронюванні потрібно вводити дані вашої картки) А для початку – зв’яжіться з господарем через кнопку “Contact Host”:

Для мене, наприклад, часто важлива якість Інтернету, тому перед тим, як бронювати я завжди пишу:

I will be working from your appartment, so I need good quality Internet. Do you think your Internet connection is good enough?

Тоді якщо мені пообіцяють хороший Інтернет, а насправді він не працюватиме, я матиму повне право відмовитися від бронювання чи написати негативний відгук.

Порада №3

Спочатку вибирайте не за фото, а за картою. Фотографії можуть бути дійсно гарні, але дуже часто під час подорожі чи поїздки у справах вам буде важливо економити час і не проводити годину в транспорті. 

Класна можливість в Airbnb – вибирати за картою. Знайдіть ваше ідеальне місце, виберіть цінову категорію, та перед вами з’явиться кілька можливих варіантів:

Порада №4

Щоби вас не спіткала неприємна несподіванка, уважно перегляньте список того, що вам нададуть разом з квартирою:

Ось тут, бачите, немає Інтернету, а також у вартість не входять “Essentials” – постільна білизна і рушники. В оголошенні йдеться, що їх можна додатково замовити за 10 євро. Тож зверніть увагу на це і візьміть спальники чи постіль з собою, або ж будьте готові доплатити.

Порада №5

Не відкладайте бронювання на останній день! Більше того, краще вже забронюйте готель. Чому? Тому що коли ви бронюєте Airbnb і вводите дані своєї картки чи Paypal, то це не означає, що господар зможе вас 100%-во прийняти. Він має відповісти вам зі згодою чи відмовою протягом доби.

Уявіть: ви забронювали, а господар не відповідає уже 15 годин? Тоді вам треба шукати інші варіанти…

_________

А ви користуєтесь Airbnb? Які поради можете додати?

Вдалого вам знімання житла і веселих поїздок! 🙂


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.