Як виїхати в США?

0

Це питання про те, як виїхати в США, займає друге місце за тим, яке мені найчастіше ставлять українці. Перше – це питання, скільки в Америці коштує iphone 🙂  

Сьогодні це, можливо, буде найкоротша стаття, але я хочу її оновлювати з посиланнями на статті, які відповідають на питання: як можна виїхати в США.

Особисто я не знаю, як це зробити (поки що). Але як тільки ми накопаємо якусь інформацію і правдиві дані, то відразу напишемо нижче.

Якщо у вас є хоча б якась інформація, будь ласка, діліться нею в коментарях або пишіть мені на пошту. Будь-яка інформація важлива. Можливо, ви хочете поділитися способом, за допомогою якого виїхали в США саме ви.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com