Як взяти машину напрокат? – 2 (додаткова інформація)

0

Коли в компанії з прокату ви берете машину напрокат, то працівники швидше за все захочуть продати вам ще три речі:

  1. Страховку
  2. Бензин (тобто ви можете машину повернути з порожнім баком і вони заправлять за вас самі, але за це з вашого рахунку знімуть гроші).
  3. Ez-pass. Читайте далі про те, що таке ezpass.

Що ж вам потрібно, а що ні?

Я особисто ніколи не буре страховку. Майже на всіх кредитних картках є автоматична страховка на машину. На моїй є, тому мені немає змісту брати страховку, яку я вже маю зі своєю карткою. Щоб дізнатися, чи ваша кредитна картка має таку опцію, передзвоніть в кредитну компанію і уточніть.

Щодо бензину, то також не треба його брати. Хіба що ви нереально будете поспішати кудись, перед тим, як здавати машину. Я особисто ніколи не беру.

Чи потрібен вам Ezpass? Це залежить, куди ви будете їхати. Наприклад, якщо треба покататися по місту чи поїхати кудись, де немає платних доріг, там Ezpass не потрібен. А чи користуєтесь ви ним, чи ні, все одно доведеться заплатити стандартну ціну на день. В Нью-Йорку це в районі $2-3. А у Чикаго, наприклад, це коштує $10, і там вони вас ще й будуть переконувати, що він вам 100% потрібен.

Щодо Нью-Йорка, то якщо ви плануєте їхати через мости, то тільки один міст вам окупить денну плату за Ezpass. Наприклад, ціна одного моста в Нью-Йорку $15, а якщо з Ezpass, то $10.

Коли ви закінчите з документацією, вам скажуть, куди вам піти і вибрати будь-яку машину з вашої секції або вам вкажуть на місце паркування машини.

Коли ви знайшли машину, яку берете напрокат, уважно обійдіть її колом і подивіться на всі подряпини чи дефекти, що більші, ніж розмір м’ячика для гольфу або п’ять українських копійок. Якщо знайшли, то не забудьте повідомити працівника компанії при виїзді. Це дуже важливо, оскільки потім це пошкодження спишуть на вас.

При виїзді з парковки компанії в будці буде сидіти другий працівник компанії, якому ви повинні дати документи, які ви недавно підписали на прокат машини, а також свої права і повідомити його про всі дефекти, які ви знайшли в машині.

Ніби все.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com