Як взяти дешево машину напрокат в США?

0

Гарна тепленька погода. Чисте небо. Сонечко. Ще й сьогодні п’ятниця, попереду вихідні. Ехххх, як хочеться вирватися зі свого міста! Чи ти живеш у метрополісі, чи у “місті” з 20 будинками – все одно, хочеться кудись туди, де нас немає.

Добре було б мати машину, аби кудись чкурнути. Права є, а машини нема – “холєра”.

Якщо у вас таке було колись або ж буває часто, то я розкажу вам, як я часто робив, коли у мене права були, а машини не було. Моє рішення очевидне всім. Брав машину НАПРОКАТ 🙂 Це так, але як це робити? Ще й в Америці? От про це і ця стаття.

Є кілька варіантів, як можна взяти машину напрокат (rent a car), але я рекомендую два – тільки найзручніші і найдешевші.

  1. Turo – https://turo.com/ – на цьому сайті самі власники машин здають свою машину на день, два, тиждень і так далі. В день машина напрокат виходить від $10. А якщо вам сподобалася така, що дорожче, не забувайте, завжди можна торгуватися 🙂 Навіть у магазині, де все по $0.99. На жаль, у деяких містах цей сервіс не дозволений. Наприклад у Нью-Йорку на цьомй сайті зняти машину не можна.
  2. Hotwire – https://www.hotwire.com/ – це сайт, подібний на решту, таких як Kayak, Priceline та інші. Але навіть якщо ви віддаєте перевагу іншим сайтам для купівлі квитків, то для взяття машини напрокат, використовуйте саме цей. Чому? Бо він найдешевший. Від $15 і вище. Особисто я в Нью-Йорку найдешевше брав за $18, а в Чикаго $9

Ось, наприклад, якщо хочете взяти машину з вечора п’ятниці до вечора неділі. Спробуйте такий варіант:

  1. Pick up 8pm Friday – Drop off Sunday 8pm. Дорого? Ну, ок.
  2. Pick up 11:30pm Friday – Drop Off Sunday 11:30pm? Скажете, мені так пізно не треба. Можете забрати і о 8.30pm, навіть якщо зарезервували на 11:30pm. І з того часу, коли ви забрали, почнеться відрахунок. Зрозуміли? Молодці. 🙂 Все одно дорого? Гаразд, пробуємо далі.
  3. Saturday 12:30am – Monday 12:30am. Ціна має або дуже підрости або впасти 🙂 У 90% випадків має стати меншою. Все одно не та ціна? Ну ок, останній варіант.
  4. 5am Saturday – 5am Monday. Так ви все одно можете забрати машину о 8.30pm в п’ятницю, просто скажіть, що ви зарезервували її на ранок.

Одна з моїх нещодавніх знахідок. Я взяв напрокат машинку в Чикаго за $5 на день. Правда, підбив податок total.

 

А це просто інформація для тих, хто бере машину напрокат вперше:

  • Якщо вам немає 25 років, ціна для вас буде дорожчою і якщо я не помиляюся, на Hotwire ви взагалі не зможете резервувати машину, тож потрібно буде зробите це або на Relayride або на інших сайтах (priceline, kayak, expedia тощо).
  • Чи варто брати найменшу машину? Скажу так, я завжди резервував маленьку, а коли приходив туди, у них ніколи маленьких не було і мені давали вибрати, яку хочу. Тож деколи виїжджав, на якій хотів. Але деколи і на найменшій (одного разу на дорозі мало вітром не здуло, коли їхали в Філадельфію на концерт Скрябіна).

Ну ось, ніби вже все. Гарних вам вихідних!!!

І найголовніше, як співає Скрябін: “Не будь рагульом, не пий за рульом” 😉


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com