Як заплатити $0 податку за купівлю машини в Америці?

0

В Америці, як у будь-якій країні, за кожну куплену річ потрібно платити податок. Автомобілі – це не виняток. Тож коли купуєш авто і йдеш його реєструвати в DMV (Department of Motor Vehicle) (щось ніби ДАІ в Україні), то маєш заплатити податок на автомобіль.

А чи можна не платити податок? Ні, не можна, ви мусите. Так само, як потрібно купувати страховку для свого авто. Але є шляхи, за якими можна заплатити $0 податку. Як це зробити?

Є два варіанти, але обидва вони працюють тільки тоді, коли ви купуєте машину у власника. Це не працює, коли ви купуєте авто у дилера.

  1. Перший варіант – це попросити продавця написати в bill of sale (документ, що підтверджує купівлю), що ви купили машину набагато дешевше, ніж ви йому заплатили. Наприклад, машина за $5000, а написати за $1000. Тоді податок буде на $1000, а не на $5000.
  2. Другий варіант – це попросити продавця, щоб він записав цю машину як подарунок для вас. У такому випадку ви заплатите $0 податку.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com