Як здавати житло на Airbnb та пасивно заробляти на вашій нерухомості

0

Цю статтю я планував вже написати декілька років, але якось завжди не доходили руки. І якраз я пишу її з будинку, який ми зняли через Airbnb у нашій сімейній подорожі у Флориду. За це житло ми заплатили близько $140 за ніч при тому, що готелі приблизно коштували по $60-80.

Чому ми переплачуємо? Про це далі в статті.


На ImmigrantPorada було написано багато статей про те, як зняти житло на Airbnb, але не було ні однієї статті про те, як здавати житло на Airbnb.

Ось список усіх статей, які були написані про Airbnb на сайті:


Що таке Airbnb?

Що таке Airbnb? Це платформа, яка допомагає людям здавати своє житло в оренду, або кімнату, або навіть, спальне місце. І це платформа, яка допомагає тим, хто подорожує, знайти гарне житло для своєї подорожі.

Де б ви не жили, ви завжди можете здати житло через Airbnb. І якщо ви живете в Європі та скажете, що в Європі більш популярний Booking, я вам повірю. Але на Airbnb ви можете здавати житло набагато дорожче, ніж на Booking.

В основному люди, які шукають житло на Airbnb, американці тому, що це єдиний сервіс, про який ми знаємо. Booking не дуже сильно розрекламований для здачі житла в США. Також Airbnb набагато зручніший і безпечніший. Тож люди готові платити більші гроші.

Тому ми зараз переплачуємо. Платимо  $140 замість $80 в готелі. У приватному будинку з сім’єю набагато зручніше, ніж у готелі.


Що можна здавати на Airbnb?

  1. Ваше житло повністю (entire place).
    Насамперед, ви можете здати будь-що і будь-коли. Наприклад, їдете на один тиждень на відпочинок, тож можете здати своє житло на один тиждень.Моя сестра з чоловіком раз їхали в Мексику на відпочинок і здали свій будинок щось за $4000 при тому, що в тих районах такий будинок можна зняти за $1500. Чому люди так дорого готові платити? Бо їм потрібно лише на місяць, а не на рік.

    Тобто у людей є можливість зняти за $1500, але треба на рік підписувати контракт або просто на місяць чи якийсь інший період часу.
  2. Кімнату, де ви живете.
    Якщо ви не проти здавати лише одну кімнату, також можете заробити гроші. От я у 2019 році їздив у Бостон і хотів трішки зекономити. І я зняв класну кімнату в будинку, де жила жінка, яка здавала одну спальню. За тих три ночі я заплатив приблизно $450.
  3. Також можна здавати спальне місце.
    Як це? Наприклад, у вас є кімната, а в кімнаті два ліжка. Тож можете здавати одне ліжко одній людині, а друге іншій.

Як можна здати житло на Airbnb і заробити гроші?

Зараз я покроково опишу, як можна виставити житло на Airbnb.

Тож почнемо.


Покрокова інструкція: як виставити житло на Airbnb і почати заробляти гроші

Я все буду виставляти англійською мовою через те, що мені легше орієнтуватися, але ви можете змінити на українську мову на Airbnb. Ви можете змінити мову, натиснувши в правому кутку зверху на свою аватарку, і потім натиснути на теперішню мову.

  1. Зайдіть на сайт Airbnb.com (партнерське посилання).
  2. Натисніть на “Become a Host” в меню, а потім на “List Your Place”.

  3.  Коли виставляєте, не переживайте за те, що вона одразу з’явиться на сайті. Поки ви не натисните “виставити на сайт”, ніхто нічого не буде бачити. Тож наступний крок вибрати вид вашого житла. Я на цьому прикладі виставляю свою хату, тож вибрав “будинок” і “будинок”.
  4. Потім потрібно вибрати як саме ви хочете здати житло. Є три варіанти:
    1. Entire Place це коли ви здаєте житло повністю.
    2. Private Room це коли ви здаєте тільки одну кімнату у своїй квартирі чи будинку. Коли ви здаєте кімнату, ви можете знаходитись у вашому житлі також або можете здавати більше, ніж одній людині. Тобто одну кімнату одній людині, а другу іншій.
    3. Shared Room це коли ви здаєте спальне місце. Наприклад, у вас є кімната і там два ліжка. Тож ви можете кожне ліжко окремо здавати.Для цього прикладу я обираю Entire Place.
  5. Потім питаннячко до вас таке: чи ваше житло благоустроєне для того щоб здавати в оренду чи в тій кімнаті чи в житлі є ваші речі і ви просто здаєте житло щоб підзаробити? Я обираю другий варіант тому, що ми живемо в нашому будинку.
  6. Скільки гостей ви можете нормально розмістити в вашому житлі?

  7. Потім вам потрібно сказати скільки у вас спалень і скільки у вас ліжок. Просто буває, що спалень скажемо дві, а ліжок чотири. Тому треба вказати одне і друге.
  8. Тепер треба вказати, яке саме ліжко та їхня кількість в кожній кімнаті. Ось наприклад, як я розписав у нас вдома. В одній спальні ліжко на одного. В другій King size  це велике ліжко на двох, але більше, ніж стандартне. Потім в третій спальні ліжечко для маленької дитини, а common space, тобто в вітальні диван.
  9. Тепер треба вказати скільки ванних кімнат. Якщо половинка 0.5 це просто туалет без ванни. У моєму випадку це повноцінна ванна і на першому поверсі просто туалет.

  10. Потім потрібно вказати повну адресу. До речі, коли ви виставляєте на сайт вашу адресу, не турбуйтеся, ніхто її бачити не буде поки не заплатять. Просто буде показувати приблизний район.

  11. Потім потрібно перерахувати всі зручності, які у вас є в будинку, такі як: Wi-Fi, фен для волосся і так далі. Уважно по всьому пройдіться, і якщо у вас того немає, але не дуже тяжко вам буде то додати, то відмітьте тому, що чим більше необхідних предметів побуту ви додасте, тим більше шансів у вас здати житло.

  12. Тепер треба перерахувати, що ваш потенційний гість може використовувати. Наприклад, якщо у вас є пральна машина і сушка чи можна їм користуватися цими речами чи ні.

  13. Все перша частина закінчена. Тепер треба буде завантажити фотографію. І приблизно вони дають ціну, скільки я можу заробити на своїй хаті в місяць.

  14. Тож продовжимо. Додаємо фотографію. Я для цього прикладу просто якусь фотографію знайшов в інтернеті та завантажив.
  15. Потім треба описати ваше житло для гостя. Ось приклад одного гарно описаного житла. До речі, навіть якщо ви змінили мову на українську, я рекомендую виставляти все англійською мовою. Через те, що українці та люди з Європи в основному будуть дивитися на Booking, щоб дешевше зняти житло. А ось американці майже всі на Airbnb, тож потрібно на англійській все писати.

  16. Потім, за вашим бажанням, можете додати опис таких речей, як:
    1. Your space ваше житло (додаткові деталі);
    2. You availability наскільки ви будете доступні для гостя;
    3. Your neighborhood що є по сусідству з вашим житлом;
    4. Getting around як можна пересуватися по району (метро, автобус, пішки, таксі).
  17. Тепер потрібно додати заголовок вашого житла. Дуже важливо це зробити грамотно. Можете додати якісь самі головні деталі. Наприклад, “Простора 3-кімнатна квартира в центрі Львова”. До речі, я це вам написав на українській, але все має бути англійською.

    Ось мій приклад:

  18. Все, ми перейшли до третього кроку. Тож почнемо. Нажміть Continue (продовжити).

  19. На наступній сторінці перераховані кроки, які Airbnb буде вимагати від гостя, якщо ви бажаєте додати ще щось, наприклад, копію паспорта або щось на зразок того, можете натиснути на Add Additional Requirements.
  20. Треба створити правила вашого дому. Просто виберіть, що можна і що не можна робити в вашому домі. Ось що я вибрав. Також можете додати щось своє.

  21. Також ви можете, і я дуже рекомендую, додати додаткові деталі.

  22. Потім на наступних 2-3 сторінках просто натискайте NEXT.
  23. Потім вас запитають чи ви перший раз рентуєте ваше житло і як часто ви хочете здавати. Я рекомендую обрати наступні варіанти.

  24. Наступне питання: за скільки часу потрібно вас попередити, що ваше житло знято? Наприклад, якщо хтось хоче завтра зняти чи це нормально? Чи вам треба три чи сім днів попереднього повідомлення. Я для прикладу обрав 7 днів.

  25. Потім потрібно вибрати, якщо людина зняла у вас житло, о котрій годині вони можуть в’їхати в той день. Стандартно це 4 pm (4 година вечора), але ви можете вибрати те, що ви хочете. А також до якої години. Краще вибрати Flexible хіба, що у вас є якісь певні правила і вони мусять в’їхати до певної години.

  26. Тепер потрібно вибрати, як задалеко у вас можуть зняти житло. Наприклад, зараз квітень. Чи можуть вони зарезервувати ваше житло на вересень? Тож потрібно вказати на скільки місяців наперед вони можуть зарезервувати.

  27. Тепер треба вказати мінімум і максимум ночей, на які гості можуть залишитися у вашому житлі. В основному мінімум це один день і максимум майже безлімітний. Але ви можете вказати, те що хочете. Я поставив для приклада 7 ночей і максимум 90 ночей.

  28. Тепер треба вам вибрати дні, коли не можна буде орендувати ваше житло.
  29. Тепер треба вказати ціну.
    Тут, будь ласка, уважно! В Airbnb є функція “Smart Pricing”.
    Як воно працює. Якщо багато людей в вашому районі шукають житло на Airbnb, то ціна вашого житла підростає автоматично. Якщо майже ніхто не шукає, падає нижче. Але у вас є можливість вказати мінімум і максимум, а також стандартну ціну, яка буде показуватися на сайті у 80% випадків. “Tip” це рекомендація, базуючись на вашому розташуванні та розмірі житла. Я поставлю свою ціну, просто для прикладу.

  30. Через те, що ви новачок і вам треба набирати рейтинг, у вас є вибір дати 20% знижку першому гостю. Рейтинг дуже важливий тому, що чим більше у вас відгуків, тим більше шанс, що у вас знімуть житло. Я для цього прикладу не буду обирати цю опцію.

  31. Також за бажанням, ви можете вказати знижку, якщо людина зарезервує будинок на тиждень або на місяць.

  32. На останній сторінці мене просять додати моє ID. У моєму випадку це права, а у вашому це може бути паспорт. Також у вас можуть ще попросити вашу картку, оскільки в мене вона вже прикріплена до Airbnb, тому мене цього не питаються.

  33. Ну і останній крок це PUBLISH LISTING. Після цього кроку ваше житло буде опубліковано у них на сайті.

  34. Одразу на моїй сторінці з’явилося 5 порад, які вони рекомендують, щоб покращити інформацію у моєму listing. Це від вас залежить чи ви хочете це робити чи ні.

  35. У випадку, якщо ви хочете зняти ваше житло з сайту назавжди чи тимчасово, просто ідіть до кінця сторінки і натисніть EDIT навпроти Listing Status.

Вітаю вас! Ви виставили житло на Airbnb і готові заробляти на цьому гроші!


У цій статті деякі посилання є партнерськими. Читайте більше про це тут.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com