Яку пенсію я буду отримувати в Америці?

0

Якщо вам 18 чи 25, чи навіть 35 років, вас не дуже цікавить, скільки ви будете отримувати пенсії в Америці, коли до того дійде діло. Пенсійний вік поки що за горами.

Чесно кажучи, мене це також не цікавило до тих пір, поки кілька читачів Immigrant porada не попросили мене дізнатися детальніше про пенсію.

Є два способи, у які це можна зробити.

 1. Точна пенсія на сьогоднішній день
 2. Швидкий оціночний калькулятор

Метод №1 – Точна пенсія на сьогодні

Перший простий спосіб дізнатися, яка буде ваша пенсія, це реєстрація на цьому сайті (www.ssa.gov). 

Коли ви створите там обліковий запис, вам покажуть, скільки ви заробили кожного року, або, точніше, показали податковій. Це цікава інформація, бо так ви можете побачити свій прогрес чи падіння в заробітній платі з того моменту, як ви приїхали в Америку. Особисто я коли перевірив свій Social Security, то для мене було новим те, що в 2013 році я заробив менше, ніж за попередні роки.

Також на вашій сторінці посередині ви побачите місячну плату за пенсію. Кожного року вона росте.

iporada-social-security

Як ця система працює? Ви працюєте на своїй роботі, отримуєте гроші, платите податки. З тих податків, які ви платите, вираховують вашу пенсію. Є багато людей, які працюють за готівку і не платять податків. Зайдіть і подивіться, якою тоді буде ваша пенсія.


Метод №2 – Калькулятор

Це швидкий калькулятор, за допомогою якого ви можете приблизно визначити за сьогоднішніми стандартами, скільки ви будете заробляти пенсії, коли на неї вийдете. Ось покрокова інструкція:

 1. Зайдіть на сайт https://www.ssa.gov/OACT/quickcalc/
 2. Введіть свою дату народження.
  iporda-quick-ss-calculator-1
 3. Введіть, скільки ви заробляєте. (не враховуючи готівку, хіба що ви декларуєте її у податковому звіті). Для прикладу введу $60000 на рік.
  iporda-quick-ss-calculator-2
 4. Потім нічого не вводьте більше, а просто натисніть кнопку Submit Request.iporda-quick-ss-calculator-3
 5. І вам покаже, скільки ви будете заробляти на пенсії. Також ви дізнаєтеся різницю у місячній виплаті пенсії, залежно від того, в якому році ви вирішите вийти на пенсію. Тобто якщо би я заробляв 60,000 на рік і вийшов на пенсію в 62 роки, тобто в 2049 році, мені держава платила би $1,470 в місяць.iporda-quick-ss-calculator-5

Хочете дізнатися більше про пенсію? Читайте повну статтю про те, як розрахувати, скільки потрібно для виходу на пенсію в США..


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com