Як можна заробити на поганих словах і звичках?

0

Одразу попереджаю, що ми ще не випробували цю ідею (4/5/16), але найближчим часом плануємо з дружиною запровадити її у нас вдома. Про що це я? Зараз розповім.

Уже не вперше я чую, як в Америці, щоб привчити дітей дотримуватися правил, на кухні чи у вітальні ставлять декоративні баночки, у які потрібно кидати копійки за кожне порушення. Наприклад, якщо хтось з вас чи з гостей, які часто у вас бувають, скаже нецензурні слова, кладе в баночку $1, $5 чи $10. Щоб потім не виникало суперечок, можна прикріпити список слів і додавати їх з часом. Через місяць, два чи три у вас вдома перестануть лаятися.

Але це не повинні бути просто гроші, які ви віддаєте. Всю цю суму треба витратити на вашу дитину. Так люди, які кидатимуть гроші за свої помилки, знатимуть, що вони зробили це недаремно.

Зважаючи на те, що наша дитина ще маленька, ми не можемо це випробувати, але плануємо. За те, що дитина вередуватиме, вона також кидатиме гроші в баночку. Це дисциплінуватиме. Але це лише один з варіантів, досі не перевірених мною.
А які методи використовуєте ви?


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com