Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Безпека Каучсерфінгу – 6 порад

0

Гадаю, ви чули коли-небудь про Couchsurfing. Це сервіс було створено ентузіастами для того, щоб мандрівники змогли безкоштовно зупинитися вдома в місцевих жителів та поспілкуватися з ними при цьому, побачити разом місто, обмінятися думками і досвідом, добре провести час.

Для найбільших його прихильників Couchsurfing – це:

– стиль подорожі, стиль життя

– унікальний досвід, який неможливо отримати з перебування в готелі чи хостелі

– нові знайомства в різних куточках світу

– нові ідеї та партнери для бізнесу

– мовна практика…

– …та багато іншого

Проте все ще багато людей вагаються щодо того, чи безпечний це спосіб мандрування. Звісно, він не на 100% безпечний, як для гостей, так і для господарів. Власне життя не на 100% безпечне будь-де 😉

Як і для водіння автомобіля, для Каучсерфінгу потрібно знати деякі правила, яких варто дотримуватися, таку собі «Безпеку Каучсерфінгу», яку я хочу для вас запропонувати зі свого досвіду.

  1. Перше і основне правило: пишіть лише людям, які давно на сайті та/або мають певну кількість відгуків. Скільки має бути відгуків? Це залежить від їхньої якості. Якщо це 8 відгуків від людей з тієї ж країни: однокласників, однокурсників… То це не підходить. Має бути хоча б 3 достойних відгуки від мандрівників, які зупинилися у цієї людини і дуже задоволені своїм досвідом.
  2. Якість відгуків: іноді позитивних відгуків може бути 30, але один негативний… У чому була проблема? Якщо ви не хочете, щоб таке чи подібне трапилося з вами, не пишіть цій людині.
  3. Якщо ви домовилися про те, що приїдете переночувати до людини. Спочатку домовтеся приблизно про те, коли ви зможете заїхати та візьміть місцевий номер телефону чи контакти у Viber, WASAP, Facebook…
  4. За 2-3 дні до прибуття спишіться з людиною та домовтеся про всі деталі вашої зустрічі чи місця знаходження квартири. Намагайтеся домовитися про зустріч не вдома, а біля метро, на зупинці, біля магазину «Веселка»…
  5. Пробийте адресу на Google Maps, дізнайтесь ваш точний маршрут. Переконайтеся, що місце не занадто людне, щоб ви не загубилися: «Я буду чекати на тебе біля станції метро, о 13.00, я буду у жовтій шапці і з величеньким наплічником!»
  6. Роздивіться фотографію вашого майбутнього друга чи подруги, збережіть її на телефон, щоб легко впізнати його чи її.

Ось і все! Коли ви зустрінетеся з цією людиною, через декілька слів ви відразу зрозумієте, що з нею все «нормально», мало того, вона – якось незвично схожа на вас самих! Талановита, цікава, знає кілька мов, марить подорожами, посміхається…

А у вас було таке враження? Який ваш найкращий досвід каучсерфінгу?

А найгірший?… Напишіть в коментарях під цією статтею!

Пригод вам і щасливої дороги!   


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.